Sizce bu kadın aşırı mı güzel yoksa sıradan bir güzelliğe mi sahip türkiyede bundan bulunmaz mı?

Gizli Üye
Adele Exarchopoulos kadının adı bir arkadaş bu kadının çok güzel olduğunu ben sıradan diyince de kıskandığımı söyledi sıradan bence yapmacık dudakları var tr de de bolca bulunur sizce dürüst olun lütfen adriana mı irina mı sanki

sizce bu kadın aşırı mı güzel yoksa sıradan  bir  güzelliğe mi sahip  türkiyede bundan bulunmaz mı?

Sizce bu kadın aşırı mı güzel yoksa sıradan  bir  güzelliğe mi sahip türkiyede bundan bulunmaz mı?

sıradan bir güzelliği var
çok güzel irina adriana gibi
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sizce bu kadın aşırı mı güzel yoksa sıradan bir güzelliğe mi sahip türkiyede bundan bulunmaz mı?