Onlarda/Bizde Sahne Performansları

Bu benceyi hazırlamaktaki niyetim asla ama asla bizim popçuları aşağılamak değil ama şunu kabul edelim ki onlardaki kondisyon onlardaki ses ve kıvraklık bizimkilerde pek yok gibi. Keşke daha fazla örnek alsalar. Gerçi bana kalsa onların sahne şovlarını bizim ülkede yapsalar büyük tepki alırlar 'kaliteli iş yapsınlar almazlar' dediğinizi duyar gibiyim....

Lady Gaga'nın İstanbul'da verdiği konserin ardından Niran Ünsal'ın verdiği tepkiyi bunu yazan gazeteleri hatırlatmak isterim... Ve veya Gülşen-Murat Boz klibine gelen tepkileri malesef bizim ülkenin sanatçısı ne kadar marjinal olursa olsun sonuçta burası, New York değill! Türkiye, bu şartlarda bu kadar oluyor. Bak hem övdüm, hem sövdüm. Fazla uzatmadan geçelim bencemize.

1- Beyonce - Demet Akalın

Beyonce bu sahne şovuyla ödül almış arkadaşlar... Neyse ki onların Beyonce'u varsa bizim de Giderli Demet Akalın'ımız var hıhhhhh :)

2- Beyonce - Hadise

Efsane sanatçı Beyonce kadının her şeyi ayrı güzel. Ne de güzel olmuşsun kırmızılar içinde sen kadın ne kadar kilolu olursa olsun bunu gizlemeyi saklamayı sahnenin hakkını vermesini iyi biliyor vesselam.

3- JLO - Gülşen

Gülşen'e laf yok :) Ama kıyafetler sanki karbon kağıdıyla yapılmış gibi. Diğer popçularımıza bin basar Gülşen performansları tabiki de ama J-LO etmiyor malesef.

Onların JLO'su varsa bizimde GÜLŞEN'imiz var.

Bana çok benzer gelen 3 karşılatırmayı paylaştım sizlerle umarım eğlenmişsinizdir. Taş atıyorum biraz ama JLO'nun aşağıdaki 'Booty' performansı bizim ülkede yapılsa yayınlansa yer yerinden oynar kıyametler kopar.

O kadar klipler kaldırıldı Hadise'nin Gülşen'in... Bizim sanatçılar da ister istemez çekiniyor diye düşünüyorum ben.

Görüşmek üzere :*


3|2
72
KumralHatunnn KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Bizim de kaliteli sanatçılarımız var bence. İlla yabancılar kadar başarılı olmasak da kendi çapımızda bir saygınlığımız var :)

  1|0
  0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

 • Gulsen seven birisini gordum sonunda tesekkurler 😎

  1|0
  0|0
  • Çok gec kalmışsn sitede adım gulsenkolige çıktı benim bencelerime göz at istersenn

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor... ;