Füsun Demirel #ÜnlülerCevaplıyor Etkinliği İçin KizlarSoruyor'a Geliyor

9 Aralık 2015 Çarşamba, saat 16.00-18.00 arası Füsun Demirel #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğimizin konuğu olmak üzere KizlarSoruyor'da olacak.

Füsun Demirel'in cevapladığı soruları okumak için tıklayın.

Türk sinema ve televizyon tarihinde, o tarihi bizzat yaşayarak yazanlardan biri, bir efsane Füsun Demirel. Yalnızca oyunculuğu ile değil, savunduğu fikirleri ve karakteriyle de gönüllerde yer almış bir oyuncuyu sizlerle buluşturuyoruz bu hafta.

Şaşıfelek Çıkmazı, Sıdıka, Yalan Dünya neye dokunsa altına dönüştürdüğü televizyon kariyerinde, hiçbir rolü bir öncekinin altında kalmadı ve fakat öncekileri de unutturmadı. Az bulunan bir yetenekle bulunduğu her projede, karakteri ne olursa olsun, oynadığı rolü hep en öne başarıyla taşıdı.

Onu hatırladığımız rolü ne olursa olsun en unutulmazlardan biri de "Uçurtmayı Vurmasınlar" filminde oynadığı karakteri ile olmuştu.

Füsun Demirel başarılı oyunculuğunun yanında, Nobel Ödüllü ünlü İtalyan tiyatro yazar, yönetmeni ve oyuncusu "Dario Fo"nun eserlerinin de yayın hakları sahibi bir iş kadını, bir İtalyanca çevirmeni, ikiz çocukları Memo ve Aslı'nın annesi, LGBT bireyler ve tüm zamanların kadın hakları savunucusu bir sosyalist aktivist.


Sevgili #FüsunDemirel'e #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde soru sormak için çarşambaya hepinizi bekliyoruz.

Füsun Demirel Twitter

Füsun Demirel Instagram


1|1
00
  • Bu Bence, görüş paylaşımına kapalı!
Yükleniyor...