Eski sevgilinizin yeni sevgilisi itinayla size benzese ne düşünürdünüz?

Oyuncu Ekin Mert Daymaz, şu an Murat Dalkılıç ile birlikte olan eski sevgilisi Hande Erçel’e ikizi kadar benzeyen Simay Barlas ile aşk yaşamaya başladı.
Ekin Mert Daymaz, kendisi gibi oyuncu olan Simay Barlas ile önceki akşam Beyoğlu’da ‘Bi Daha Meyhane’ isimli mekanda eğlendi.

Tüm gece sarmaş dolaş olan çift, arkadaşlarının objektiflerine mutluluk pozları verdi. Sosyal medyaya düşen bu fotoğraflarda Simay Barlas, Ekin Mert Daymaz’ın eski aşkı Hande Erçel’e benzetildi. “Ekin Hande’nin ikizini buldu” şeklinde yorumlar yapıldı.

2|1
11978

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek adammış. İçi de dışı da bir yani. Öyle kıvırmıyo. Ben böyle kız seviyorum demiş ve kararlı bir şekilde aynısından bir tane daha bulmuş. Ne o bir sarışınla bir esmerle çıkıyorlar. Adamın tarzı var.

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 77

• Eskilerle ugrasma huyum yoktur bisey dusunmem

0|0
    0|0
  • "Aslına sahip çıkamadı, kopyalarıyla idare ediyor" diye whatsapp durumu yapardım 😄

2|0
    0|0
  • çoğu zaten öyle olur esmer biriyse esmeri buluyorlar sonra sarışınsa sarışın tercih ediliyor

hiç bir şey düşünmem

1|0
    0|0
  • Ne düşüncem bişe düşünmezdim. Renkler ve zevkler tartışılmaz. Kimi kopyaları sever kimileri gerçekleri

0|0
    0|0
  • Bir öyle bir böyle olmasından daha iyi.

0|0
    0|0
  • Boyle bir sey istenmez istense de zaten ayrilik olmaz bu ünlülerin durumlarına artık gülüyorum

0|0
    0|0
  • Attan inip eşeğe binmek gibi bir şey bu 😊

1|0
    0|0
  • onu unutamadığını düşünür soğurum ondan..

0|0
    0|0
  • Alakasi yok

1|0
    0|0
  • Biraz andırıyor beni.
    Bir şey düşünmüyorum fakat bu gelmişine geçmişine sövmediğim anlamına gelmez kimsenin.

0|0
    0|0
  • Hiç bişey.

0|0
    0|0
  • Unutamamıs , takliylerimle oyalanıyor derim

0|0
    0|0
  • Beni unutamamis benzerimi bulmus diye dusunurum. Hosuma gider. Taklitlerimden sakinin diye mesaj yayimlarim.

0|0
    0|0
  • hiç birşey

0|0
    0|0
  • Beni unutamamış.

0|0
    0|0
  • Nesi benziyyo aqq 2farkli dünya

0|0
    0|0
  • Bu kız daha güzel

0|0
    0|0
  • Beğendiğiniz bedenlere, hayalinizdeki ruhları koyup, bunu AŞK sanıyorsunuz. (shakespeare)
    Ne mi düşünürdüm. Bedenim istediği gibiymiş ama ruhum onu tatmin etmemiş. Benzer bedene ve aradığı ruha sahip birini bulmuş diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Tarzi oymus😅

1|0
    0|0
  • Hiç umurumda olmazdı..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    57

Kızlar Ne Diyor 118

• Bulursun benim gibisini ama anca gibisini derim ahahaha :D Taklitler aslını yaşatır bak kızın Hande Erçel'e benemesi akıllara Hande'yi getiriyor halbuki çok güzel kız.

0|0
    0|0
  • Hande Erçel kim la Murat Bozun boşandığı kız mıydı Dalkıran mıydı o yoksa?

0|0
    0|0
  • Murat dalkılıçla Hande erçel birlikte miymiş
    Murat’ı severdim ama pislik ya Gül gibi Merve’yi bıraktı da...
    Soğudum bak şimdi.

0|0
    0|0
  • Ben kesinlike bana benzediğini düşünmem. Hatta ileri boyutta derim ki ''ay begüm saçmalama neresi benziyor taktın çocuğa'' derim.

0|0
    0|0
  • Öncelikle kardeşiyle sevgili olmasını çok aşağılık bir durum olarak görüyorum. Ben Hande Erçel'in yerinde olsam kardeşime eve gelince bir osmanlı tokadı yapıştırırdım. İkincisi, bu o adamın Ekin midir nedir, o kızla da kardeşiyle de sadece güzelliği için beraber olduğunu gösterir. Medyadan kafayı yememek için uzak duruyorum, bazı şeylerin nedenleri ve sonuçları fazla aşikâr.

0|0
    0|0
  • Beni unutamayıp aynımdan bulmus derim

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Şaşırırdım

0|0
    0|0
  • Bence eşi benzeri olmayanlar güzeldir. Not : ikiz doğan insanlar bu söylediğime dahil değildir.

0|0
    0|0
  • Hoş bir durum hala unutulmamak 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Tesadüf derim 😜
    Bana benzeyenini de bulamaz 😏

0|0
    0|0
  • ay beni unutamıyor diye anlam çıkarmam çıkarana da kıl olurum herkesin beğendiği bir tipleme var o yüzden çıkmıştır derim. benim de hoşlandığım kişiler hep birbirine benzer mesela

0|0
    0|0
  • Unutamadigi icin uzulur mutlu olmasi icin dua ederdim. benden onceki sevgilisine de benzeyip benzemedigimi dusunurdum. belki de adamin tarzi bu tur kadinlardir oda olabilir.

0|0
    0|0
  • oğulcan diye bir sevgilim vardi onunla ayrildiktan 8 ay sonra ogulcan diye biriyle tanismistim tip olarak da birbirlerine cok benziyolardi isimleride ayniydi eski sevgilim ogulcan bunu ortak arkadaslarimizdan ogrenmis biri kalkip anlatmis cocugun fotorafini felan da gostermis eski sevgilim olan ogulcan onu hala unutamadigimi onu kiskandirmak dikkat cekmek icin boyle bisey yaptigimi düşünmüştü ama aslinda o mesaj atmayana kadar aklimin ucundan bile gecmemisti yani

1|0
    0|0
  • Umrumda olmaz da ikisi ne alaka hic benzemiyolar

0|1
    0|0
  • Oyuncuları cıkarıyor gibi olcam ama isimleriyle hic tanimadım yani kim kime benzedi onuda snlamadım aslında ama esmer değilmiyiz hepimiz 🤓

0|0
    0|0
  • Adamın beğendiği tip belli demek ki

0|0
    0|0
  • Ben benzetemedim😂

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak aynı olduğumuzu ancak yenisinin ya onun kaprislerini çekebildiğini ya da iç güzellik anlamında benden iyi olduğunu

0|0
    0|0
  • Genelde bu oluyo. Birine benzeyen biri seni çekiyor, özellikle o biri tarafından terkedildiysen veya kırıldıysan..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    98
Yükleniyor... ;