Fahriye Evcen tepkileri topladı! Sizce paylaştığı fotoğraf gerçekten makyajsız mı?

KardanKadın
Çeşitli ürünleri Instagram hesabından paylaşarak para kazanan güzel oyuncu, en son paylaştığı fotoğrafla bir hayli tepki topladı. "Makyajsızım" notuyla paylaştığı fotoğrafta Evcen'in suratında makyaj olduğu takipçilerinin gözünden kaçmadı. "Bunun neresi, makyajsız?" diyerek oyuncuyu yorum yağmuruna tutan takipçileri gibi, "Gayet doğal görünüyorsun" diyenlerde oldu.
Fahriye Evcen tepkileri topladı! Sizce paylaştığı fotoğraf gerçekten makyajsız mı?
Sizce bu hali doğal mı, yoksa gerçekten makyaj var mı?
Fahriye Evcen tepkileri topladı! Sizce paylaştığı fotoğraf gerçekten makyajsız mı?