Elçin Sangu aldatılmış! Sizce sevgilisi gala gecesinden sonra nispet yapmak istemiş olabilir mi?

Öpüşme sahneleri başlayınca Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturmuştu. Öte yandan Duymayan Kalmasın programında, Yunus Özdiken'in Beril Varol isimli bir güzelle samimi görüntüleri ortaya çıktı. Bu görüntüler kısa sürede magazin gündemine oturdu.Sizce nispet için mi bu görüntüleri verdi, yoksa gerçekten ortada bir aldatma var mı?

• Olabilir gururuna yediremedi adam.
    A seç
  • Nispet olduğunu sanmıyorum, bildiğin aldatmış!
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
5967

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• Tarafları bilmiyorum tanımıyorum ama sesli bir ortamda yakın mesafeden konuşan ikili görüyorum.

10|4
    0|0
  • Ha şu şovmen eşten mi bahsediyoruz. Bence hala şov yapıyor.

0|0
    1|0
  • Nispet icin oldugunu sanmam

2|0
    0|0
  • Bunlar gibi hayatımız olsa bize orsbıı derlerdi ya da piziving ama bunlar sanatcı bu sanat baya değişik bişey ya resim yapanda sanatcı müzik yapanda seda sayanla evlenmeyen sanatcı olmaz bizim gibi orta sınıf insanların kafalarını boş işlerle oyalayıp algı yaratıp dünyanın tüm nimetlerini yediler garibanlık fakirlik anca bizim gibi kim kimi zikiyor acaba diyene yakışıyor başka işimiz yok çünkü

2|0
    0|0
  • Herkes aldatılır. Kimini sevdiği kimini sevmediği aldatır. Kimi intikamını alır, kimi kendini yıpratır.

1|0
    0|0
  • Hay magazininize. Adamlar roket fırlatıyor siz hala o bunu seviyo su sunu yapiyor derdinseniz. Size roket fırlatın demiyorum. Insanliga ve su vatana faydali olacak bir seyler yapin

3|1
    0|0
  • o kadın bile aldatıldı vay be

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • Elçin Sangu kim beni niye ilgilendirsin

1|0
    0|0
  • Neden gıybet ediyorsunuz? Bundan size ne? İnsanların özelini araştırıp servis etmek ne kadar insani ve ahlaki bir davranıştır acaba !

1|0
    1|0
  • Karaktersizmis..

1|0
    0|0
  • Öpüşme sahnelerini anlamış değilim zaten... sonunu göstermiyorsan başınıda gösterme..

1|0
    0|0
  • Nispet için olsa bu zamana kadar o boynuzları yapmazdı 😀😁 ünlülerin hayatı böyle napacan kimin şeyi kimin şeyin de belli değil 😆

1|0
    0|0
  • Ulen bu kıza yapılır mı

1|0
    0|0
  • onlar kimmiş yahu. bana ne , ne yaparlarsa yapsınlar.

1|0
    0|0
  • Elçin sangu opuşurken sevgilisini dusunmediyse burda savunmayin

1|0
    0|0
  • O insanların hayatını zerre önemsemiyorum. Benimle uzaktan yakından alakaları yok sonuçta, niye umursayayım mı?

1|1
    0|0
  • İyi oldu kızıl kezbana :D adamın rahatsız olacağını hesap edecektin işte

2|0
    0|0
  • Elçin i meşhur eden başar okay ın mahkemeyi kazanması Elçin’in dengesini bozdu sanırım

1|0
    0|0
  • aldatmışmı bilemiyorum ama burada kum torbası olmasın barış arduç..
    zaten elçine en iyi yatak arkadaşı barış olur..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 59

• Elçin ve Barış evlensin artık ya😏

11|1
    11|6
  • Aldatılmamıştır o öyle sanıyordur

1|1
    0|0
  • Adam oyuncu sevgilisinin öpüşme sahnesini izleyemiyor ama başka bir kadınla sarmaş dolaş görüntü veriyor. Enteresan

6|2
    0|0
  • Ne olursa olsun Yunusun yaptığı çok yanlış. Elçin bir oyuncu ve öpüşse bile rol icabı öpüşüyor. Kendisi Elçin ile sevgili olacakken onun oyuncu olduğunu biliyordu. Kaldıramıyorsa baştan belli edecekti. Yaptığı çok ahlaksızca. Resmen aldatmak için yoktan sebep yaratmış. Nispet olayı değil yani. Gupse neden olay çıkarmadı? Elçine çok yazık olmuş. Allah böyle adamların cezasını elbet verecek!

4|0
    0|1
  • Adamın yaptığı açıklamaya göre bu kadin hem kendisinin hem de Elçin Sangu'nun asistanıymış. Aldatma söz konusu değilmiş 😅
    Yersen 😇

4|0
    0|2
  • Elçin sangu bayadir bu işin içinde yani kadın en az 10 senedir oyunculuk yapıyor ve çoğu dizisinde öpüşme, vs sahneleri çok fazla hatta elçin sangu'nun anlatığına göre "Modern, anlayışlı, işine saygılı, kıskanç olmayan" adammış beklenir o heriften her şey beklenir çok sinsi, pis Elçin'i de. Hiç sevmem zaten.

1|0
    0|0
  • İkiside hatalı bence

1|0
    0|0
  • Kadın güzel çirkin farketmiyor erkeklerin hepsi karaktersiz bu da örnek olmuş

2|0
    0|1
  • Istemiyorsa öpüşmesini oyuncu biriyle sevgili olmayacak. Oluyorsa da öpüşmesi sevişmesi zoruna gitmeyecek arkadaş. Bu adam resmen aldatmış. Gerçi elçin herkesle her şeyi yapıyor oyuncuyum adı altında. Kimin kimi aldattığı da tartışılır

2|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Nispet olduğunu sanmıyorum, bildiğin aldatmış.

1|0
    0|0
  • Buyuk bir ihtimalle hep aldatiyordu. Fakat simdi bu olayin ustune rahat davrandi. Tepki azalir diye.

2|0
    0|0
  • Sanki galadan önce ne iş yaptıgını :) yigiştigini bilmiyordu :) babanemin yorumu :)

3|1
    0|0
  • Bu camia böyle kimin eli kimin cebinde belli değil, onu bir kenara bırak daha ünlü camiasına geçmeden kimin eli kimin cebinde belli değil zaten.!

1|0
    0|0
  • Banane lan benim sevgilim bile yok bn napıyım o sidikliyi

2|0
    0|0
  • Bısey dıyemem. Bana bısey demedi.

1|0
    0|0
  • Banane

1|0
    0|0
  • Aldatılmamış ki yalan habermiş