Ünlü Modacı Gülşah Saraçoğlu, ayrıldığı sevgilisinin evini bastı; sizce iyi mi etti kötü mü etti 😂 ?

elbasantava
Ünlü Modacı Gülşah Saraçoğlu, ayrıldığı sevgilisinin evini bastı; sizce iyi mi etti kötü mü etti 😂 ?
Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz'ün evini altına üstüne getirdi. Göz, sosyal medya hesabından evinin darmadağın olmuş halini paylaşarak sevgilisine "Yazıklar oldu" notunu düştü.

Çılgın ayrıntılar 🙈😂
Ünlü Modacı Gülşah Saraçoğlu, ayrıldığı sevgilisinin evini bastı; sizce iyi mi etti kötü mü etti 😂 ?