Geçtiğimiz hafta nişanlanan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız bebek bekliyor. Siz evlenmeden bebek sahibi olmayı düşünür müydünüz?

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız bebek bekliyor
Geçtiğimiz hafta nişanlanan ve haziranda evlenmeyi düşünen Eser Yenenler ve Berfu Yıldız bebek bekliyor. Eser Yenenler baba oluyor.
Geçtiğimiz hafta nişanlanan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız bebek bekliyor. Siz evlenmeden bebek sahibi olmayı düşünür müydünüz?
Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın düğün haberleri beklenirken bebek haberi geldi.

Geçtiğimiz günlerde check-up için hastaneye giden çift, Yıldız’ın 3 haftalık hamile olduğunu öğrendi.

Bu haberle çok mutlu olan ikiliden Yenenler, “Hayatımın en güzel sürecinden geçiyorum. Bu mutluluk tarif edilemez. Nazardan korkuyoruz doğrusu, o yüzden daha fazla da konuşmak istemiyorum. Düğün tarihimizde de bir değişiklik yok. İkimizin de hayalinde kır düğünü var. O yüzden haziranda gerçekleşmesini istiyoruz” dedi.

Yenenler daha önce yaptığı bir açıklamada hayattaki en büyük arzusunun baba olmak olduğunu ifade etmişti. (Instagram kaynakları)

Bizede Allah sağlıkla kucaklarina almayı nasip etsin demek düşer.😊
https://m.mynet.com/eser-yenenler-ve-berfu-yildiz-bebek-bekliyor-magazin-224499

Hayırlı gunler olsun.😊❤️🤗
Güncellemeler:
5gün
Rica ediyorum görüşleriniz biraz usturuplu olsun kaldıracağım bana bulaşmadan ve saygı çerçevesinde lütfen.

0|4
6565

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6565
  • Eskiden bu tür hadiseler yaşandığı zaman gizlenilirdi. Kimse duymasın diye çaba gösterilirdi, unutanılırdı ama maşallah şimdi büyük bir gururla ilan ediyorlar. Evlenmeden çocuk yapmayı resmen normalleştiriyorlar. Toplum olarak hiç iyi yerlere gitmiyoruz. Üzücü...

1|0
    0|0
  • Güle güle büyütsünler o ayrı ama bu tarz şeyleri meşrulaştırmak iyi birşey değil. Türk örf-adetlerine ters gelen şeyler böylesi bir yüzsüzlükle ilan edilmemeli.

1|0
    0|0
  • Düşünmem

6|0
    0|0
  • Hayır.

3|0
    0|0
  • Zinayı da ülkemizdeki ünlüler sayesinde yadırgamamaya başladı insanlar.. Eskiden bu tip şeyler en azından gizli tutulmaya çalışılırdı. Toplumun ahlaki değerlerine bir saygı vardı. Şimdi göğüslerini gere gere bebek beklediklerini çok normal bir durummuş gibi söyleyebilecek kadar genişlediler.

Ben bu gibi ahlaki değerlerimize, örf ve ananelerimize ters gelen durumların haber niteliği taşıyıp paylaşılmasına karşıyım!

6|4
    2|1
  • Sonra diyorlar ki “sevgililik, flört niye haram?”

Arkadaş Türkiye Hristiyan toprakları oldu da bizim mi haberimiz yok?
    Nikahsız ilişkinin adı zina değil mi?

Bu zinadan olacak çocuk veled-i zina olmuyor mu?

Nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar? Bunlar hiç mi Türk aile örf-anane öğrenmemişler mi?

Medya işte!!
    Nerde böyle İslama ve müslümanlığa zıt tipler var onları meşhur ediyorlar! Yazıklar olsun!

#Vesselam

5|1
    0|0
  • Evlenmeden hamile kalma cabasi ve kalmak, bir genç kiz icin hic hos bir durum değil.
    Neden normal bir yolu, isteme söz Nisan ve nikah i yasamasin bu yasta bir genc kiz?
    Neden hamile kalip, cocunu doguracak diye, sadece soyadini vermek icin gibi o erkek onunla bir anda nisanlanip evlenmeye karar versin?
    Bunlari anlayamiyorum. Hic de anlamiycam...😏😏😏

2|1
    1|0
  • Evlenmeden baba olmayi gectim sevdigim kisiyle birlikte bile. olmam. her sey evlilikte guzeldir

11|1
    0|0
  • Bunların yaptığını ünsüz bir fakir yapmış olsaydı adı zina olurdu. asla tasvip etmediğim ahlaka, aile toplum değerlerine aykırı durumlar bunlar.. allah bunları ıslah etsin!

4|3
    1|0
  • Bana ters.

Çocuğumun isminden önce ''gayrı'' ifadesinin yer alması her ebeveyni rahatsız etmeli.

Her şeyin bir yakışığı var.

5|1
    0|0
  • Evlenmeden önce olan gebeliği onaylamıyorum ama bazı erkek arkadaşlara da şunu da demek istiyorum:Evlenmeden önce cinsel ilişkiyi yaşamak ile gebe bırakmak arasında bir fark var mı? Yadırgayanlar eleştirileri bunu düşünerek yapsalar daha yerinde olacak.

1|0
    1|0
  • Herkesin kendi tercihi fakat bana göre yanlış. Aile kurumunun resmi olarak kurulması çok önemli bir toplumsal metadır.

3|0
    0|0
  • Benim kendi şahsi fikrimi belirtecek olursam;
    Ben düşünmem. Çünkü benim yaşayış tarzıma ve inancıma ters.

Ama kendileri böyle bir şey tercih etmiş.
    Mutluluklar dilerim..
    Rabbim hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip etsin. :)
    Allah bitanede bana nasip eder inşallah. :)

0|0
    0|0
  • Fakir çocuğuna evlenmeden yüzünü göstermeyen kadın ırkı paralı tombiğe önce hizmet sonra yüzük kafası... ulan kadın ırkı hepiniz aynısınız be...

1|2
    2|0
  • Bune acele! Bakın ticarette bir kural vardır. Yarısı şimdi yarısı is bittikten sonra diye sen bütün parayi verirsen parayi alıp işi yapmadan kacabilir.

1|0
    0|0
  • Eser yenenler'de az değilmiş. Sessiz sedasız duran eser evlenmeden kızı hamile bırakmış.
    "Sessiz atın çiftesi pek olur" dedikleri bu olsa gerek.
    Eser'e hiç yakışmamış.
    Asla düşünmem.

1|1
    0|0
  • Düşünmem ama herkesin kendi hayatı bence abartılmamalı

2|2
    0|0
  • Sırf hamilelik için evlenmek bilmiyorum da insan bunu gururuna yedirmemeli, hoş değil.

1|0
    0|0
  • Bence zaten bunun için nişan yaptılar. Baktılar bebek var işi hızlandırmak istediler.

1|0
    0|0
  • Baba olmak için evlendim evlilik dışı bebeğe sıcak bakmıyorum

4|1
    0|0
  • Bebekleri hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Bana ters, ben düşünmezdim düşünmedim de 🙂

1|1
    0|0
  • Mecburi nişanın sebebi belli oldu demektir. Bunlar zaten azitmis, bari halk bunlara özenmese. Ama artık herşey için çok geç. Yazıklar olsun

2|0
    1|1
  • Düşünmem diyenlerin çoğunun evlenmeden ilişki yaşaması ne kadar doğruysa buda o kadar doğru, belli ki kazaya denk gelmişler hayırlı uğurlu olsun Allah kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı ile evlenip çocuk sahibi olmayı düşünürüm.

1|1
    1|0
  • olabilir. hatta bazen gerekli, herşeyi hızlandırabiliyor :)

1|0
    0|0
  • Evlenmeden çocuk sahibi olacaksak neden evlenelim ki gerek bile yok ben anlamıyorum evlenmek için evlenmeyin bir zahmet işleri güçleri gösteriş

1|0
    0|0
  • Bu da yeni mi çıktı her kes evlenmeden çocuk yapıp sonra evleniyor, çocuk 1 yaşına geldiğinde boşanıyor.

2|0
    1|0
  • Plansız şeyleri sevmem pek. Ya olur da bir ayrılık, ölüm falan olursa. Akışına bırakırım ben.

0|0
    0|0
  • Yeni moda hamile gelinlikleri falan mı ne yani.
    Herkes daha evlenmeden hamile kalıyor ve o şekilde gelinlik giyiyor.

0|0
    0|0
  • Acelesi ne ki? Önce bir evleniyim çocuğu nasıl olsa yaparız.

2|0
    0|0
    • 5gün

Daha sevgilim bile olmadı 30 yaşındayım sen çocuktan bahsediyorsun.

• Evlenmeden düşünmem, adam olan erkek yapmaz namuslu kızda düşünmez evlenmeden..

1|0
    0|0
  • Bunuda unlu yaptilarya ne deyim vasifsiz herifin teki

1|0
    0|0
  • Düşünmezdim evlenmeden birlikte olma taraftari değilim

1|0
    0|0
  • Hayır, lütfen bunu da normalleştirmeyin.

2|4
    0|0
    • 5gün

Resmen saçmalık ya imam nikahı geri mi döndü diye düşünmüyor değilim annem ile babam resmi nikah yaptığında annem ablama 3 aylık hamile olduğunu öğrendiğimde annemden 2 hafta annemle konuşmadım

• 5gün

Utanma reyiz , soru sadece bunu yaşayanlar utanmalı. :D

• 5gün

Olsun ben onların yerine de utanayim 🙈🙈

• Evlenmeden bebegi gectim yogicikbu cocuk ya neyse anladiniz

1|0
    0|0
  • Bu adam bana antipatik geliyor ama hayırlı olsun yine de.

1|0
    0|0
  • Beyefendi küçükken sanırım Aliye'de oynamıştı🤔 Mutluluklar..

0|0
    0|0
  • Bir hayati paylasabilecegim çapta biri ise bundan çekinmem. Cocuklar bence anne babalı mutlu bir ortamda buyumeliler.

0|0
    0|0
  • Bu kız Eser yenenleri nasıl beğeniyor ya. Evt ya adamın parası var. Ask yok

1|0
    0|0
  • Şu vasıfsız bile güzel bir kadınla evlendi ya ben kendimi camdan atıyorun hadi eyv

1|0
    0|0
  • Bebekleri olacak diye evlenmeye kalkmışlar. Toplumumuz ünlulerden görüp bunu normalleştiriyor..

0|0
    0|0
  • hayvan geri çekilmeyi iyi uygulayamamış kandırıkçı bahaneler uyduruyor

0|0
    0|0
  • Fakir yapsa or... u derler he 😀

2|2
    1|0
  • Vizyonuma aykırı

1|3
    1|0
  • Evlenmeden olmaz