Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?

Laf söylemeye korkup "saygılar" diye geri çekileceğimiz ünlüler listesinden merhaba! Senin tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim bunlardan hangisi?
  • Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?Demet Akalın
    A seç
  • Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?Danla Bilic
    B seç
  • Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?Ece Erken
    C seç
  • Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?Yeşim Salkım
    D seç
  • Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?Seda Sayan
    E seç
  • Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?Bülent Ersoy
    F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|1
156196

En İyi Erkek Görüşleri

• Abi çok saçma ya
    Bunlar da insan, bir ünlü diye ondan korkmak veya ona hürmet göstermek nasıl bir aptallıktır
    Yeteneği;yaradılıştan güzel ses telleri var ve şarkı söylüyo ünlü yapıp dünyayı önüne serelim ya
    bir toplumu bu şekilde beynini uyuşturdunuz ya sadece şarkı söyleyebiliyo diye niye bir insandan korkup çekiniceksiniz
    İnsanların ilgisi ego yapar, ee konserden kazandıklarıda aşırı ve gereksiz özgüven oluşturuyo kendilerini dokunulmaz hissetmelerine sebebiyet gösteriyo
    Ya danla bilic sıradan bir psikolog öğrencisi makyaj yapan insanı bile ünlü yerine koydunuz niye böyle bir toplumuz
    Gerçekten düzgün şeyler yapan insanlara bu denli ilgi gösterilse saçma sapan sebeplerle veya tek özelliği şarkı söylemek olan insanların ne kadar boş olduklarını anlicaksınız.

1|0
    0|0
  • Tavuk bahçeme girdiyse eğer alayına isyeaaaaannnnnnnn :)) hiç affetmem

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bülent Ersoy'un tavuğu olamaz çünkü muhtemelen onu yemiş olur :D Ayrıca tavuk da olsa Demet'e bir canlının katlanabileceğini sanmıyorum :D aynı şekilde Danla'nın mızmızlığını da çekemez :D Seda ablaya saygılar Bülent ama tabiki :D

0|0
    0|0
  • Bülent abladan çekinirim. Zira karşılaşmışlığım da var. Süper küfür ediyor 😁. Ama bir o kadar da samimi saygılıdır bayanlara karşı. Bir de çok cömert 7 mahalleyi doyurur. Sevgililer saygılar şelale 😍

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

154194
  • Bülent ablamız

0|0
    0|0
  • Bülent ablamız , en ufak yanlışımızda topuklarımıza sıktırır.
    bir zahmet korkun 🤣
    O diğer şıklarda ki kadınlar dahi bülent ersoydan korkuyor. Siz hala diğer seçenekleri işaretleyebiliyor musunuz? 🙄🙄

0|0
    0|0
  • Bülent ersoy. Yıllarca eleştiilmiş bir kimlik olarak dolmuş taşmış herhalde. Dünya bir araya gelsin dize getiremez onu.

0|0
    0|0
  • Danla Biliç herhalde sürekli uykulu gözükme makyajı yapıyor. Bir kere de uyanık gözükme makyajı yap da bizi şaşırtsa şu çirkin kardeşimiz.

0|0
    0|0
  • Çok tehlikeli bir kadın aşırı kıskanç ve geçim zorluğu yaşatan bir karakteri var okuduğum ve kendi yaşantısını gördüğüm kadarıyla sıkıntılı bir bayan

0|0
    0|0
  • Hepsi de bir sözümle beni mahkemeye verecek kişiler. O yüzden kimsenin tavuğuna kışt demem kendi tavuğuma bakarım :D

0|0
    0|0
  • Danla BİLİC tabii ki. Ya biliyor musun -pardan tabii ki bilemezsin, nereden bileceksin ki?- kadın en sevdiğim insanla aramı açtı. Yalak kendisi bu arada.

0|0
    0|0
  • Bülent ersoy sanat camiasinda saygi duyulmasi gerekn sayili ünlerin icnde benim icin birinci sirada kalitesi, karekteri, hayata bakışı gercktn tam bir hanımefendi...

0|0
    0|0
  • Kimseden korkmam öyle aciz bir tip değilim onlar benden korksun

0|1
    0|0
  • Danla Bilic kim ki bu listeye girdi yahu? Şu Youtuberlari adam yerine koymayın... :)

1|0
    0|0
  • Açıkçası Seda Sayan ne kadar sempatik de gelse bana, nedense korkuyorum kadından. Her an adam tutup dövdürecek yapıda gibi geliyor. 😁

0|0
    0|0
  • Gulben ergen derim baksana kiralik tutmus diyorlar🤣🤣

0|0
    0|0
  • Bu ünlüler arasında en çok sevdiğim insan. Çünkü hiç bir cümlesinde ırkçılık yok. Ve kendini beğenmiş biride değil. Çok efendi, hal ve hareketlerini yerinde kullanan ve ADALETÇİ bir tavrı var. ❤️❤️

0|0
    0|0
  • Hiç kimseden çekinmeye gerek yok tavuğuna kış da derim keser yerimde gerekirse 😉

0|0
    0|0
  • Seda Sayan veya Bülent Ersoy'un tavuğa kışt demesine bile gerek yok malumunuz :D

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy 👀 Dalga geçme amaçlı söylemiyorum, normal olarak konuşmalarda ki hareketlerine bakılınca, birazcık ürkütmüyor değil.. Nere de ne zaman fırça atacağı belli olmuyor sanırım 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

0|0
    0|0
  • Ne korkması sırf bu karaktersize bir şey yazmak için tercih ettim... Bunun gibileri sabun fabrikasında hammadde niyetine kullanacaksın ki birilerine faydalı olabilsinler...

0|0
    0|0
  • Korkmak? Neden korkalim o da insan bizde neticede. Benden hic bir üstünlüğü olmayan kisilerden neden korkayım ki

0|0
    0|0
  • Demet abla tabisi. Bozuk türkçesiyle kriz geçirtebilir. Djdlfndldj

0|1
    0|0
  • Korkacagim için değil de milletin hayatına burnumu sokmayacağım için böyle birşey olmayacaktır ama içinden en hadsiz Bülent ersoy

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir ünlü... Laf konuşma, çakma, sokma ve çirkeflik sadece onlara mı mahsus en alasını sokarım

0|0
    0|0
  • ajdar la uğraşmak istemezdim.
    Tavuğuna kışt demeye korkacağın ünlü isim hangisi?

0|0
    0|0
  • Seda sayan diyorum kadırgalı diyorlar zaten. bence kış demeyin yerin dibine sokar sokar çıkarır. erol köseyi soktuğu gibi. seviyorum zaten bu kadını iyide yapıyor. harbi kadın.

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy dan kormak için tavuğa falan gerek yok kendi baya Godzilla zaar 😂

1|0
    0|0
  • Sürüngah seda ablamiz ve fevkaledinin fevkiinde sirret bülent ablamiz zirveye oynar diyorum.

0|0
    0|0
  • hic biri umurumda degill.. onlarin benden fazlasi yok eksigi var:;)

0|0
    0|0
  • Gülben Ergen.
    O sinsi kadın ne yapıp eder ya beni kodese tıkar ya da mezara gömer.

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy daha kışt demeden korkutuyor neyime gerek tavuğu.

0|0
    0|0
  • Bülent ablanın eski günlerine dönme ihtimali var. =D

0|0
    0|0
  • yesim salkim disinda hepside seviyesiz egolu bir kacininda agzi bozuk. Hicbirine bulasmm megolaman tipler.

0|0
    0|0
  • Onlar da kim oluyor ki kışt demeye korkayim tenezzül bile etmem 😄

0|0
    0|0
  • bülent ablanın tavuğuna kışt de bakalım kurşunun nereden geldiğini bilemezsin :D

0|0
    0|0
  • Oldum olasi bulet ersoyun o ses tonundan tirsmisimdir 😂

0|0
    0|0
  • Demet cok tehlikeli. Sac bas girer bile adama.. otekiler sadece laf sokuyor.. demet saldirir adama

0|0
    0|0
  • Danla bilic yaptım çünkü yutuberlerden kokmak gerek. Seni öyle bir rezil ederki

0|0
    1|1
  • Bülent ersoy un tavuğuna kışt dememe gerek yok yüzünü görsem korkarım zaten

0|0
    0|0
  • bulent ersoyu gorunce dızlerım tıtredı.. 3 kg et yıyor hanımefendi:)

0|0
    0|0
  • Bülent in ne yapacağı belli olmaz
    Evladiiiimm diye paaatt diye şamarı indirebilir 😅😅

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy. Kadın hakaret ederken bile farklı bir tarzı var.

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden itici bunları tek vucutta toplasan Tanos'u yok edersin a**q.

0|0
    0|0
  • koskoca diva diğerleri ile ayni kefeye koyamazsin bu ismi

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy u tv de bile görsem ayrı bir huylanıyorum. Uzak olsun..

0|0
    0|0
  • Ay bunların hepsi çingene gibi😂😂
    Bülent Ersoy beddua falan ediyor ondan korkarım ben😂😂

0|0
    0|0
  • Ksnd Hiçbiri.
    Bülent ersoy ve Seda en azından daha iyi derim

0|0
    0|0
  • Demet varoş danla da sinir bozucu Bülent hanımın konuşma tarzı üslubu gerçekten çok iyi laflarını yerinde söylemeyi biliyor onunka kaf yarıştıramazdım

0|0
    0|0
  • Sayın Ersoyla s*dik yarıştıramam. Asla onunla başa çıkamam... 😎

1|0
    0|0
  • ALLAHkorusun yani bin bir lafla yerden yere vuruluruz

0|0
    0|0
  • Demet akalın dedim çünkü çok sinirli bir kadın sırf tavuğuna kışt dedim diye bana onlarca dava açabilir

0|0
    0|0
  • Bunların arasından en tehlikelisi demet akalın tabikide demet.

0|0
    0|0
  • Hepside b*ka taş atma pisliği uzerine sıçrar misali ateş olsalar cürümleri kadar yer yanar

0|0
    0|0
Daha Fazla
298
Yükleniyor...