Mustafa Sandal kendinden 20 yaş küçük sevgilisi ile video paylaştı! Genç sevgili insanı gençleştirir mi?

fangoria u
Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal (49) kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Melis Sütşurup (29) ile aşkını sosyal medyada ilan etti.
20 yaş küçük sevgilisi
Şarkıcı Mustafa Sandal'ın bir butik sahibi olan ve kendisinden 20 yaş küçük Melis Sütşurup, ile aşk yaşadığı geçtiğimiz günlerde magazin basınında büyük bir yankı uyandırmıştı. Çıkan bu iddiaların ardından Sandal, ilk kez sosyal medya sayfasından sevgilisiyle birlikte olduğu anlara dair bir video yayınladı. Böyle Sandal, hakkında çıkan aşk iddialarını doğrulamış oldu.
Sandal, sevgilisi ile birlikte video paylaştı

Instagram hesabının hikaye bölümünden videosunu paylaşan Mustafa Sandal, paylaşımına "Söz verdiğim gibi ilk sizinle tanıştırıyorum" ifadelerini kullandı.

#fangoria
#sevgili
Mustafa Sandal kendinden 20 yaş küçük sevgilisi ile video paylaştı! Genç sevgili insanı gençleştirir mi?