Barbara Palvin'in sevgilisi, fotoğrafına Türkçe yorum yaptı Instagram yıkıldı! Bayrakları asıyor muyuz?

Gizli Üye
Barbara Palvin'in Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafa sevgilisi Dylan Sprouse Türkçe yorum yazınca Palvin'in gönderisi Türkler tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Barbara Palvin sevgilisi Instagram'dan Türkçe görüş yazınca çok sevindiysek demek.
barbara palvinin sevgilisi
Barbara Palvin'in sevgilisi, fotoğrafına Türkçe yorum yaptı Instagram yıkıldı! Bayrakları asıyor muyuz?