Naz Mila'nın dövmesi ülke sınırlarını aşarak alay konusu oldu, anlamını bilmediğin dövmeyi yaptırır mısın?

İngiliz basının önemli gazetelerinden
İngiliz basının önemli gazetelerinden "The Sun ve Daily"in haberi.
Naz Mila'nın dövmesi ülke sınırlarını aşarak alay konusu oldu, anlamını bilmediğin dövmeyi yaptırır mısın?
Bir evlendirme programında tanınan Naz, yaptırdığı ya da yaptıramadığı dövmeyle gündemde. Sosyal medyada bolca dalga geçilen Naz'ın ünü ülke sınırlarını da aştı.
"Beni doğrularım ve yanlışlarımla sadece Tanrı yargılar" şeklinde yazdırmak istediği dövmesini
"Ben yargılarım, yalnız Tanrıyı hatalarım ve hatalarla" şeklinde değişik bir çeviriyle yaptırmış.
Tabi Google Translate çevrisi olduğu düşünülen bu çeviri görenlerin dalga geçmesine neden oluyor.

3|6
125111

En İyi Kız Görüşleri

• Böylece evlenme programlarına katılmak için beyinin gerek olmadığını bir kez daha anlamış olduk. oda yetmezmiş gibi başka ülkelere rezil oldu kız yazık :D

6|4
    1|1
  • Şu haberde, kadının adına mı, evladı varmış onnun adına mı, insanlığımdan mı şuraya yorum yazdığımdan mı utanayım bilemedim... Kadın vücudu, bu kadar bayağı, bu kadar ucuz olmamalı. Ama suç kimde? İngilizce bilmeyene gösterir diye yaptığıyla dalga gecen, eğlenen ama aynı zamanda, bu kadına sırf poposu, göğsü var diye hallenen (artık nasıl bir yoksunluksa) resimlerine bakarak ona prim yaptıran erkeklerde... sayelerinde bunun gibileri daha çok görürüz!

20|13
    1|3

En İyi Erkek Görüşleri

• Bu şey değil mi?
    Şey işte...
    Hani, sütyensiz elbise, dekolte ve ıvır zıvır ile kendini seksi sanıp milletin mastürbasyon malzemesi olan saçı uzun aklı bir hayli kısa hanım kız. Evet, evet o!
    Dövme konusuna gelirsek anlamını bilmeden ota boka dövme yaptıran nice kadın ve erkek zaten var.

18|3
    3|3
  • Bir insanın basitliğini konuşarak anlarım sanıyordum ama bunda konuşmadan da anlayabileceğimi gördüm. 🤔
    Allah akıl fikir versin. Hoş kullanamadıktan sonra akıl da bir şeye yaramıyor da, neyse..

5|2
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 123

• O kadar iğrenç ki bu kadın. Sırf dişiliğini kullanarak gündemde kalıyor hemşerileri bile bu kızdan igreniyor yorumlarda hep kınıyorlar azerilerin yüz karası diye hitap ediyorlar. 1.55 lik boyuyla heryerine estetik yaptırarak kendini güzel sanıyor doğal ve estetiksiz halini görseniz hiç alakası yok.

6|3
    0|1
  • 😂😂😄😄

6|6
    0|0
  • bu kadının namusunu ahlak anlayisini sorgulayan eleştiren insanlar kendilerini ne kadar pak temiz görüyor. ınsanları anca eleştirirsiniz aynayı birde kendi yaptığınız pisliklere bakında utanin. ne halt yediğiniz açıkta olmayabilir ama. pisliğin tekisiiniz.
    asagilik varliklar!

3|4
    5|4
  • Bu kadını popüler yapan tüm erkeklere teessüf ediyorum. Hiç bir vasfı, kalitesi olmayan kadını baş tacı yaptınız. Bu kadar düşmemeliydiniz, Yazık olmuş.

1|2
    0|0
  • "a single god" ne demek :) bir tek dileğim var mutlu ol yeter... diye devam edecek zannettim.

3|3
    0|1
    • "only god can judge me" aslında bu kadarı yeterliydi. baya açıklamalı detaya girmiş :)

• Şimdi bu dövmeyi göstermek için çıplak da gezer bu iğrenç ve ötesi.. Dövmelerden hoşlanmıyorum.

4|2
    0|1
  • Ingilizceyi bilmeyenler lutfen bu tarz seylere kalkismasin. Kendi dilinizde yapin yapicaksaniz.

4|5
    0|1
  • ahahahaahahaha ee ne yapacak bu kadın şimdi kendini boydan boya çizdirmiş 😂😂😂

2|5
    0|1
  • Ya bu kadar olmaz.
    Resmen Google çevirici kullanmışlar.
    Buna biz sonradan görme diyoruz.
    Alt yapı yok ama padişahım başkanım tekim len yani...
    Halbuki bilmesen de bir bilene sor demişler.
    Nede güzel demişler.

0|0
    1|2
    • Ben kızların dövme yaptırmasına büyük oranda karşıyım.

• @enclume o resimdeki baska birisi mi profilindeki?

• Ne alaka yahu.

• Nefret sebebi bu kız ülkeden vatandaşlığı silinsin beyin özürlü

2|3
    1|2
    • Kim ki bu?

• @mervems91 naz diye bir kız salağın teki tek amacı açık saçık ettik pozlar videolar koyup takipçi kasmak ve ne yazıkki o kadar çok takipçisi var ki beynini kullanamayan memesini kullanan biri

• Neden tanımadığım anlaşıldı, keşke sormasaydım😅

• Şu ucuz şeyin bu kadar gündem olması da ayrı komik. 😁

1|3
    0|1
  • Bir tane tanriyi yargilayabilirim hatalarimla ve hatalarimla ne abi idjsdjskans

0|2
    0|1
  • Bu kadının da görmediğim yeri kalmadı teşhircilik onun ki yazık kızına

3|2
    0|1
  • Bununla ilgili çok nadide bir atasözü var ama biraz argo olduğundan yazmayayım. Yok ben bilmediğim şeyi yapmam.

0|1
    0|1
  • Pislik bu kadın ya, midem bulanıyor. Bunlar gibi zebanileri görünce hepsinin dünyadan silinmesi için dua ediyorum.

1|3
    1|0
  • Bize neeeee !!! Ohh be insanların ne yaptığı ne yaşandığı bizi beni seni onları ötekileri berikileri hiçkimseyi ilgilendirmez bizlere zararı dokunmadığı sürece

1|1
    0|0
  • İngilizce bilmeyen bulasmasin 😂 Deli cesareti, Google Translate'de çeviri yapıp doğru olacağına emin olarak nasıl kalıcı bir dövme yaptırmaya cesaret edebilir? Mantık dışı resmen 😂

1|0
    0|2
  • Bunu ben bile cevirirdim nasıl boyle bir hata yapmış yazık olmuş sildirmeli

0|2
    1|1
  • Reklamın iyisi kötüsü olmazmış. Kızımız yine her yerde adından bahsettiriyor 😅

1|3
    1|2
  • Arda Turan'ın kadın hali bu.

3|7
    1|2
  • Kızlar Devam
    103

Erkekler Ne Diyor 109

• İnsanda akıl olacak önce

9|1
    0|1
  • Arkadaşlar ben çok iyi bir falcıyım ve şimdi size gelecekten haber vereceğim.
    Bir ay sonra:
    N_M isimli kadın hatalı dövme yüzünden çeşitli TV kanalları tarafından çağrılıyor ve bu çok önemli konu, meclis, diyanet bakanlığı ve dış işleri bakanlığa kadar ulaşır ve bulaşıyor.
    İki ay sonra:
    Bir TV kanalı N_M isimli kadından bir dizi de rol oynamasını istiyor ve dizi çok popüler oluyor.
    Üç ay sonra:
    Ünlü bir TV kanalı N_M den 500 bin dolar karşılığı kanalda sunuculuk yapmasını ister,
    Ve bizim kadın biraz NAZ yaparak kabul eder.
    Dört ay sonra:
    N_M isimli kadın yurt dışına açılır ve aynı zamanda Türkiye de en güzel en popüler en seviler ve en başarılı iş kadının unvanını sahip oluyor.
    Arkadaşlar bu kadına kızmayın, O eşeğe binmiş, eşeğe kızmanız gerek.
    ‘’Ben, Beni aptal yerine koymaya başaranı kızmam, Takdir ederim’’ @roynima

0|1
    1|0
  • Bu ülkede ingilzice bilmeden üzerine ingilizce yazılı basılı T-shirt giyen bir tayfa var o yüzden eng si olmadan dövme yaptıranda çok olur özentilikten... İngilizce yazınca bri havası olacak ya sorduklarında onun hersabını da bu şekilde vermiş oldu... daha da translate ile çeviri yapıp dövme yaptırmaya kalkmaz... :D

1|1
    0|0
  • google translate ile yaparsan bu işleri rezil olursun tabi :D tanrıyı sorgulayacakmış haspam ahahahaha :D ateist olsa tamam diyeceğim , ki yinede diyemem inanmadığın bir varlığı nasıl sorgularsın sorusu gelir insanın aklına :D

0|1
    0|0
  • Aynı sorunun U kullanıcı farkı,
    ben sorunca 😂😂😂 görüş sayısı 10da bir. Biz o kadar popüler olamadık 😁😁

1|0
    0|1
  • Şimdi bırak onu da kitap gibi kadın benzetmesi bunun gibiler için mi. Yani o kadar şey yazıyorki evir çevir oku oku bitmez babında.
    Kafam karıştı bu kadın kitap gibi kadın mı , kamil gibi kadın mı :)

1|0
    0|1
  • Kendine özgü bir şey yazdırmak istediğini düşünüyorum; yani açıkçası bence orada yazdırmak istediği 'Sadece tanrı benim doğrularımı ve hatalarımı yargılayabilir' değildi ama şu yazdıkları cümleye ise mana veremedim ben :)))

Belki de; '' Tek bir Allah var ve yalnızca o beni hatalarım ile yargılayabilir '' demek istemiştir ki o da '' There is only one God and only he can judge me with my own wrongs '' gibi olabilirdi... Sığmamış tabi teşhir bölgesine :)))

1|0
    0|0
  • Bole sacma insanlari boyle yaparak gundeme getiriyoruz

2|1
    0|0
    • Bunu düşünmedim değil. Ama yapılan cehalet ve yapanın cehaleti daha ağır basťı.

• mal insan insanın hayatı bu kadar ucuz ve kalitesiz olursa daha neler olur sildirmek istese ne kadar acıycak +bu dövmeyi kim görcek orda kaşar olduğunu da ispatladı. Kızım seni bu kafayla yakında ahlak şube yakalar asliye mahkemesi de yargılar.

0|1
    0|1
  • daha dün evlenmek için programdaydı, şimdi bu nedir hoppala

dünyaya bak be...

1|1
    0|0
  • farketmez dövmeyi vurdurarak yaptırmıştır zaten para çıkmaz bunun gibilerden cüzdanı dipsiz kuyudur. Hatasını da tanrısı varsa yargılar artık. Umarım bunun gibi ucuz paçavraları medyamızdan söküp atarız.

1|0
    0|0
  • Anlamını bilmedikleri şeyi yaptırırlarsa böyle rezil olurlar

3|1
    0|0
  • O değil de dövmeci nasıl da yaptığı için doğruluğundan emin, şu sıfatı görünce dövmeden soğudum.. Zaten kendini tanrı sanan hanım kızımıza diyecek lafım yok. Kesin dış güçlerin işidir yine.

1|0
    0|1
  • hahaha ulan ben bile translate yaparken sonradan müdahale ediyorum bu mal olduğu gibi yazdırmış herhalde :D

0|1
    0|0
  • tanımıyorum hadi bu salak dövemeyi yapan damı salak uyarsa ya bak ablaaa böyle olmaz bu böyle olcak dese

1|1
    0|1
  • Bu kız kim ki ben tanımıyorum, demek ki gereksiz biri. :D
    Bari reklam alsaydın para kazanırdın. :D

1|1
    0|0
  • Kıçını başını göstermek için saçma sapan işlere kalkışan bir gerizekalının düştüğü komik durum.

3|1
    0|0
  • Böyle gereksiz kişileri gündemde tutarak onların istediklerini yapıyorsunuz toplum olarak nerede saçma salak insan var onu gündemde tutup yükseltiyoruz ve ünlü oluyor sonrada kendilerini bir şey zannediyorlar.

0|0
    0|1
  • ben bir yalnız tanrıyı hatalarım ve hatalarla yargılayabilirim :D

0|1
    0|0
  • Türkçe'si İsayı seviyorum olan baskılı tişörtle cuma namazı kılanların ülkesinde bu olayda normaldir elbet😀

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    89
Yükleniyor...