İzledikten sonra “neden bu zamana kadar izlemedim?” dediğiniz film/diziler hangisi?

İzledikten sonra “neden bu zamana kadar izlemedim?” dediğiniz film/diziler hangisi?
İzledikten sonra “Neden bu zamana kadar izlemedim?” dediğiniz film/diziler hangisi?

1|0
9062

En İyi Erkek Görüşleri

• 1994 yapımı Esaretin Bedeli'ni nasıl izlemedim dedim. Tüm zamanların en iyi filmi olarak gösterildiğini de daha sonra öğrendim. Bana göre de en en en iyi film. Tim Robbins ve Morgan Freeman oyunculukları, efsane ötesi bir filmdi. 10 üzerinden İMDB'si bence 11 olmalı. Daha nasıl anlatacağımı bilmiyorum, mutlaka izleyin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Romantik komedi 1 ve 2... ve de sadece sen filmi!!!

0|1
    0|0
  • Oğlum zekiyeler filmi öveceginize konusundan bahsetsenize izleyeyim dedim yorumlardan birkac film hepsi anca ismi yazmış :(((

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 60

• Pek olmadı bu zamana kadar

0|0
    0|0
  • 3 İdiot. Başta ne izleyecem falan deyip erteledim, bir gün filmsiz kalınca izlemek durumunda kaldım... Sonra, aman tanrım diduum. Ondan sonra da filmleri yargılamıyorum artık ;) Git "Senin adın" izle. Aynı etki bırakır, ona göre.

0|0
    0|0
  • en son izlediklerimin arasında "yıldızlararası" var hep bu uzun saçma bir film diyordum ki son 40 dakikada ya yuhhh demeye başlamıştım

0|0
    0|0
  • Yabancı Diziler için bu değilmi kulanirim ama filmler için aynı şeyi söyleyemem çünki beni etkileyen bir çok film var

0|0
    0|0
  • Zaman makinesi 1973 mükemmel bir film herkese aşırı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Genelde çoğu filmi zamanında veya zamanına yakın izlemişdir. şu an aklıma öyle bir film gelmedi ama.

0|0
    0|0
  • Şeytanın Avukatı
    Godfather I-II-III
    Soraya'yı Taşlamak

1|0
    0|0
  • Scream4 inanılmaz saçmaydı o kadar beklemiştim tee yıllar önce kolay kolay pişman olmam ama izlediğime pişman olduğum 3 sinema var

0|0
    0|0
  • Stranger Things dizisi.
    Keşke daha önce izleseydim dedim.

0|0
    0|0
  • Prison break i bu sene izledim. Geç kalmışım dedim.

1|0
    0|0
  • olduğunu düşünmekteyim. henüz fırsatım olmadı izlemeye... bakalım ne zaman izleyebileceğim..

0|0
    0|0
  • kelebek etkısı
    neden daha once izlemedım demedım ama haRBI FİLM YAPMIŞLAR
    MEMENTO var bide ama filmi çozemedım

0|0
    0|0
  • Koe no Katachi
    bu iyiymiş bunu izleyince böyle bir şey demedim ama düşünmüş olabilirim

0|0
    0|0
  • Hayatım oldu neden bir kaç yıl önce den bu sahneleri izleyemedim diye düşünmüştüm

0|0
    0|0
  • Schindler's List. 2 Ay önce denk geldi izledim keşke daha önce izleseydim. Bir başyapıt.

0|0
    0|0
  • Green Mile ve Butterfly effect

0|0
    0|0
  • Lleyla ile mecnun

0|0
    0|0
  • Fringe

0|0
    0|0
  • Game of Thrones, Yüzüklerin Efendisi, Behzat Ç. 😏