Düğününüzde dış çekim mi tercih edersiniz stüdyo çekimi mi?

Ben düğün dış çekimi fotoğrafçılığı yapıyorum. Kişiye özel çekimlerimiz de var. Genelde bize ulaşan insanlar stüdyo çekimi doğal durmadığı için tercih etmiyorlar. Peki ya siz doğal olup dış çekimi mi tercih edersiniz. Hazır arka fonlar ile stüdyo çekimi mi?
Düğününüzde dış çekim mi tercih edersiniz stüdyo çekimi mi? #Lavey
#fotografci

2|5
12388

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 87

• Dış daha doğal

1|0
    0|0
  • dış çekim olacak..

1|0
    0|0
  • Fotografcinin kabiliyetine bagli, sanki dis cekim yapmacik degilmi? Su koydugun fotograf cokmu dogal?

Stüdyodaki ihtiyacin olan isik, hava durumu dogada herzaman stüdyodaki gibi olmaz. Ben kendim olsam eger hava tam uygun degilse her zaman stüdyoya ikna ederim..

1|0
    0|0
  • Her halimle karizmatik bir erkek olduğum için tost makinesi ile çekseniz bile çok ama çok çok çok çok çok çok yakışıklı çıkacağım için sorun yok.

1|0
    2|0
  • Dışarıda meraklı bakışlar altında rahat olacağımı düşünmüyorum.
    Sessiz sakin bir yer olursa dış çekim düşünebilirim ancak.

1|0
    0|0
  • Studyo cok basit duruyo ya. hergun evlenmiyoz sonucta peri bacalarinda cok guzel olur mesela gun batimi bide sj

1|0
    0|0
  • ilerde seni tutarım fotoğrafçı olarak 3 ama gidip hatunun kulağına sıcak nefesin tenine vururken acayip acayip şeyler söylemeyeceğine söz verirsen :l

1|0
    0|0
  • Sana güveniyorum.
    Seni seviyorum demekten daha önemlidir.

2|0
    1|0
  • Doğal dış çekimi tercih ederim ama "yaa ben utanırııııım" :/

1|0
    0|0
  • Şimdi her ikisinde yaptırıyorlar para basıyorlar sanki bir resme 6 bin 7 bin ₺yazık günah tır

1|0
    0|0
  • O zaman seninle ürün çekimi için iletişim kurabilir miyim?

1|0
    0|0
  • Dış çekimi tercih ederim : )

Kolay gelsin.

cut.

1|0
    0|0
  • hayret sitenin üst kademesi , master v. s olmayanların da sorusunu günün sorusu yapıyor muymuş :) :)
    bu arada sorunun cevabına gelirsek bence her ikisi de doğal değil :)

1|0
    0|0
  • Samimiyetimle soyluyorum dugun yapsam su tip seyleri zerre umursamam

2|0
    1|0
  • Oooooo 90 lardan mi kaldın ne stüdyosu güzel bir doğa manzaralı gölü ve bahçesi olan bir yer daha muhteşem olur.

2|1
    1|0
  • Dis cekim daha iyi olur bende yapmak istiyorum da makinem yok malzemelerim yok bir de bilgim yok tabi nasil yapacam bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Dış çekim , yamaç paraşütü yaparken mesela güzel olabilir. O zaman gelince fotoğrafçı ile oturup tüm planları konuşuruz zaten.

1|0
    0|0
  • Dış çekimler daha güzel bence bana göre birgun evlenirsem dış çekim olur

1|0
    0|0
  • sevdigim kadın hangisini isterse benim icin en güzeli odur.

2|0
    0|0
  • Düğün istemiyoruz nikah kiyacagiz biz inşallah ayrıca dis cekim olmazsa olmaz olmamali dis cekimsiz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    67

Kızlar Ne Diyor 122

• Sevdiceğimle bu pozlari istiyoruz bu sebepten stüdyo çekimi bebek 😄😄 Hahahhaha cildiriyorum 😂
    www.kadincasayfa.com/.../...-düğün-çekimleri-1.jpg

1|0
    0|0
  • Dış çekim tercih ettik. Hepsi harika oldu fotoğrafların ama favorim bu :)

1|0
    0|0
    • Siyah çekime BW filtresi -60 larda uygulanmış. Biraz daha artilara yakın tutulması sizi ortada tutardı sanıyorum. Ama bu fotoğrafın kötü olduğu anlamına gelmez. Mutluluğunuz daim olsun.

• Bunu ben özellikle baya koyu ve belirsiz istemiştim, teşekkür ederim :)

• Bunlarin hepsi bos seyler gereksiz masraf. kocam olacak adami bu masraflara sokmam

1|0
    0|0
  • Tabiki dış çekim. Eğer imkanlar el veriyorsa yunan adalarini isterdim dış çekim için.

1|0
    0|0
  • Bende çekiyorum fotoğraf genelde stüdyo çekimleri tercih ediliyor ben olsam dış çekim tercih ederim

1|0
    0|0
  • Dış
    Ama insanların olduğu kalabalık yerlerde de değil birkaç kişide gördüm arka fonda insanlar var hiç hoş değildi

1|0
    0|0
  • Bana o albümler hepten varoş geliyor ya anı dediğin stüdyoya bir dünya para bayılıp kamera karşısına geçerek biriktirilmez

1|0
    0|0
  • Ya bende çok istiyorum dış çekimi bizim orda Alaçatı da çok güzel çekim yapılacak yerler var inşallah olur yapabilirim😂

1|1
    0|0
  • Bence dış çekim en iyisi. Bir sahil, orman, meydan vs güzel.

1|0
    0|0
  • stüdyo çekimi hayal gücü istiyor diğerleri klasik, onun için stüdyo olmalı

1|0
    0|0
  • Dış çekim olması daha iyi. O yüzden bende dış çekim tercih ederim.

1|0
    0|0
  • en iyisi dışarıda çekilmek bence. Hem yapay durmaz.

1|0
    0|0
  • Ben hiç fotoğraf çektirmemeyi tercih ederim aslında 😅

1|0
    0|0
  • Tabiki dış çekiiiim isterdim ama evlenmeyeceğim bu gidişle galiba hayallerde kalıcak 😂

1|0
    0|0
  • Dış çekim bence o anı en Mükemmeliyle gercegiyle yasamak gerek

1|0
    0|0
  • Dış çekim tercih ederim elbette. Parası damattan çıkacağı için erkekler sövmüş de sövmüş 😂

1|0
    0|0
  • Kapalıda çekindik. Oğlum 1,5 yaşındaylen gidip aldık albümleri

1|0
    0|0
  • Dış çekim 😄 baya dış.. uzayda falan 😂

1|0
    0|0
  • Kesinlikle dış çekim olsun
    🍓

1|0
    0|0