Düğününüzde dış çekim mi tercih edersiniz stüdyo çekimi mi?

Ben düğün dış çekimi fotoğrafçılığı yapıyorum. Kişiye özel çekimlerimiz de var. Genelde bize ulaşan insanlar stüdyo çekimi doğal durmadığı için tercih etmiyorlar. Peki ya siz doğal olup dış çekimi mi tercih edersiniz. Hazır arka fonlar ile stüdyo çekimi mi?
Düğününüzde dış çekim mi tercih edersiniz stüdyo çekimi mi? #Lavey
#fotografci

2|5
12388

En İyi Erkek Görüşü

• Sen nasıl istersen 😂😂

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 87

• Dış daha doğal

1|0
    0|0
  • dış çekim olacak..

1|0
    0|0
  • Fotografcinin kabiliyetine bagli, sanki dis cekim yapmacik degilmi? Su koydugun fotograf cokmu dogal?

Stüdyodaki ihtiyacin olan isik, hava durumu dogada herzaman stüdyodaki gibi olmaz. Ben kendim olsam eger hava tam uygun degilse her zaman stüdyoya ikna ederim..

1|0
    0|0
  • Her halimle karizmatik bir erkek olduğum için tost makinesi ile çekseniz bile çok ama çok çok çok çok çok çok yakışıklı çıkacağım için sorun yok.

1|0
    2|0
  • Dışarıda meraklı bakışlar altında rahat olacağımı düşünmüyorum.
    Sessiz sakin bir yer olursa dış çekim düşünebilirim ancak.

1|0
    0|0
  • Studyo cok basit duruyo ya. hergun evlenmiyoz sonucta peri bacalarinda cok guzel olur mesela gun batimi bide sj

1|0
    0|0
  • ilerde seni tutarım fotoğrafçı olarak 3 ama gidip hatunun kulağına sıcak nefesin tenine vururken acayip acayip şeyler söylemeyeceğine söz verirsen :l

1|0
    0|0
  • Sana güveniyorum.
    Seni seviyorum demekten daha önemlidir.

2|0
    1|0
  • Doğal dış çekimi tercih ederim ama "yaa ben utanırııııım" :/

1|0
    0|0
  • Şimdi her ikisinde yaptırıyorlar para basıyorlar sanki bir resme 6 bin 7 bin ₺yazık günah tır

1|0
    0|0
  • O zaman seninle ürün çekimi için iletişim kurabilir miyim?

1|0
    0|0
  • Dış çekimi tercih ederim : )

Kolay gelsin.

cut.

1|0
    0|0
  • Samimiyetimle soyluyorum dugun yapsam su tip seyleri zerre umursamam

2|0
    1|0
  • hayret sitenin üst kademesi , master v. s olmayanların da sorusunu günün sorusu yapıyor muymuş :) :)
    bu arada sorunun cevabına gelirsek bence her ikisi de doğal değil :)

1|0
    0|0
  • Oooooo 90 lardan mi kaldın ne stüdyosu güzel bir doğa manzaralı gölü ve bahçesi olan bir yer daha muhteşem olur.

2|1
    1|0
  • Dis cekim daha iyi olur bende yapmak istiyorum da makinem yok malzemelerim yok bir de bilgim yok tabi nasil yapacam bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Dış çekim , yamaç paraşütü yaparken mesela güzel olabilir. O zaman gelince fotoğrafçı ile oturup tüm planları konuşuruz zaten.

1|0
    0|0
  • Dış çekimler daha güzel bence bana göre birgun evlenirsem dış çekim olur

1|0
    0|0
  • sevdigim kadın hangisini isterse benim icin en güzeli odur.

2|0
    0|0
  • Düğün istemiyoruz nikah kiyacagiz biz inşallah ayrıca dis cekim olmazsa olmaz olmamali dis cekimsiz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    67

Kızlar Ne Diyor 122

Benzer Benceler

Yükleniyor...