En sevdiğiniz kitaplar ve konuları nelerdir? Okuduğunuz kitap sonları nasıl bitmeli?

En sevdiğiniz okuduğunuz kitaplar neler liste liste ve konu konu yazar mısınız? Bide şey vampir günlükleri serisi kitapta stefan ve elena olarak mı bitiyor ? Yoksa damon ve elena olarak mı? Okuduğunuz kitapları yazmayı unutmayın. Okuduğunuz kitap sonları sizce nasıl bitmeli?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• fantastik romanlar ilgi alanımdır. taht oyunlarının serisini yeni bitirdim. kitap seçerken dikkat edilmesi konu popülerlikten çok kurgu sağlamlığı olmalıdır. eğer kitabın sonu ucu açık şekilde biterse okuyucu o kitaptan daha çok etkilenir, kendisi sonunu falan kurgulayabilir

0|0
    0|0
    • taht oyunları seri mi bende okumak isterim biraz anlatsana kaç kitap felan

• 4 kitap var bizim ülkede ama 3 kitabı daha yayınlicaklar mı bizim ülkede güzel mi

• yayın evine bağlı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Fantastik

0|0
    0|0
  • Din, bilim, tarih kitaplarini agirlikli seviyorum. Dramatik romanlarda cok hosuma gider.

Uzayin otesi, evrenin zerafeti (sıkıcı ama guzell), sokaktaki adam, disi kurdun ruyalari, devlet ana gibi gitaplari okur severim.

0|0
    0|0
  • ben şuanda yakın siyasi tarih okuyorum.gayette güzel kitaplar.yazar olarakta saygı öztürk erdal sarızeybek osman pamukoğlu nu öneririm. sonu nasıl bitmesini istiyorum ben bebekken veya dünyaya gelmemişken ülkemde neler olup bittiğini doğru şekilde öğrenmeyi isterim, umarım.

0|0
    0|0
  • Sensiz ama seninle beğendiğin en iyilerden aşk romanları arasında. Seri olarakta sherlock holmes öneririm

0|0
    0|0
  • siyah kan...

0|0
    0|0
  • insan ne ile yaşar Tolstoy

Sefiller Victor Hugo

Beyaz diş Jack London

Aşk Elif Şafak

0|0
    0|0
  • İskender Elif Şafak

leyla Alexandra cavelius

aşkın şehidi Ahmet Turgut

küçük ağa Tarık buğra

hepsının sonunu çok merak ederk bıtırdım

0|0
    0|0
  • Sonuncu Kurban, Agatha Christie çok sürükleyiciydi...

0|0
    0|0
    • agatha christie gerçekten güzel başka var mı hi okumadım nasıl mesela seri mi bunlar

• Ölesim var yaa sıkıldım valla s.kicem böyle işi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Oyun, Şah-mat.

Sonunu asla tahmin edemeyeceğim beni şaşırtan kitapları seviyorum.

0|0
    0|0
    • ne güzel :) başka var mı bende severim Millenium serisi de güzel şahane hatalar felan :)

• oha seri mi bu kitap

• Hayır tek kitap :) Yani öyle biliyorum.

• Pasif iyiden aktif iyiye

0|0
    0|0
  • günlük tipi eğlenceli kitaplar dizüstü edebiyat serisi falan PuCCa'nın 3 kitabını da okudum

0|0
    0|0
  • Bir gün ve senden önce ben kitapları çok güzel bence. ama ikisinin de sonu kötü bitiyor

0|0
    0|0
  • Sonu iyi biten kitapları seviyorum

0|0
    0|0
  • özdeki billur dünya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;