Oyuncu olmak istiyorum hangi ajanslara ya da kimlere başvurmalıyım?

oyunculuk konusunda yetenekli oldgümü düşünüyorum diksiyon ve tiyatro eğitimimde var ama nasıl adım atmalıyım bilmiyorum ? birilerinin el uzatması gerekiyor?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• bizim alt katta casting ve dublaj ajansı var, gel yardımcı olayım tanıstırayım

0|0
    0|0
    • hıımm pekı anladım

• Dora Cast Ajans'a kayıt olmanı tavsiye ederim. Yönlendirdikleri firmalar ve markalar çok iyi. Özellikle bebek, çocuk, gençler için reklam, katalog çekimi, dizi, film ağırlıklı çalışmaları beni cezbetti. Ajansa kayda gittiğim zaman gördüm ki karşılamadan halkla ilişkilere kadar tüm çalışanlar ilgili, profesyonel, sıcakkanlı ve işinde başarılı kişiler.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• birilerinin bişeyler uzatması gerekiyor evet

0|1
    0|0
  • ben oyuncuyum..cast ajanslarına başvurman gerek orda fotoğraflarını çekecekler..deneme amaçlı kamera görüntüleri falan alırlar

0|0
    0|0
  • el uzatanlar çıkarı olmadan uzatmaz... ayıp şeyler ister genelde ;)

0|0
    0|0
    • alakası yok ? olanlar nasıl oluyor namuslu olanıda var namussuz olanı da?

• bazı oyuncular edepli degıl haklısın doğruda dedgım ama sunuda unutmayalım kı oyuncuda olsan kendını bıldıkten sonra gerısı bos bence degılmı?

• dedim ya figüran olmak istiyorsan sorun yok. ama ne kadar çok yükselmek o kadar fazla namussuzluk. açık ve net. lafımın arkasındayım. ünlü şarkıcı ünlü oyuncu ünlü sunuculara bir bak... sözlerimi düşün.

• cımbızla çekmiyolar sen gidiceksin ajanslara bir bir kaydolucaksın keşfediliceksin ajansları araştır telefon aç görüş kovala işte

0|0
    0|0
    • erberk ajans cagırdı gıdıcam işte

• one ya .d erberk daha ıy.d

• sana kalmış zorla yollayamam sonuçta :D

• tanıdık bir yönetmen yok mu?

(eskilerin deyimiyle rejisör)

:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gittinmi görüşmeye :)

0|0
    0|0
  • bilindik ve sağlam ajanslara direk gidip başvurabilirsin . ufak ufak başlatırlar. ama emin ve sağlam yerler. internetten araştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;