Tom & Jerry'de veya Road runner & Coyote çizgi filminde kimin tarafındaydınız? ?

grandcannon41

Tom & Jerry'de veya Road runner & Coyote çizgi filminde kimin tarafındaydınız? ?

Güncellemeler
+1 yıl
Hepimiz genelde ezilenden yana olduk. Çizgi film de zaten öyle olmamızı destekler senaryolar yapardı.
Tom & Jerry'de veya Road runner & Coyote çizgi filminde kimin tarafındaydınız? ?