Mucizeye bakar mısınız arkadaşlar? yorumlarınızı alabilir miyim?

musira
Hint Okyanusu’ ndaki adalardan biri olduğuna inanılan Vakvak Adası’ nda yetişen ve bulunduğu adaya adını da veren Vakvak Ağacı, dallarının uçları veya meyveleri insan ya da hayvan şeklinde olan ve vak vak şeklinde ses çıkaran efsanevi bir ağaçtır
Mucizeye bakar mısınız arkadaşlar? yorumlarınızı alabilir miyim ?

Mucizeye bakar mısınız arkadaşlar? yorumlarınızı alabilir miyim?