Size göre en karizmatik müzik aleti hangisi ve sebebi nedir?

pilav_ustu_az_kuru_2
Bugünün ilk sorusu şu şekilde olmalı bence herkesin içine işleyen bir müzik aleti vardır...

Sizin de eminim ki içinize işleyen duygulandıran bazende eğlendiren müzik aleti vardır o zaman soruya geçmeliyim uzatmadan...

Sizin müzik aletinizi çalgınız hangisi yazın tabi uygunsa önerilerde bulunabilirsiniz şundan dinle diye

bekliyorum teşekkürler :)

#pilavüstü #hüsnüşenlendirici

Ben ne bileyim bugün biraz keyifsizim o yüzden klarnetle sizi baş başa bırakayım dedim :)
Size göre en karizmatik müzik aleti hangisi ve sebebi nedir?