Meraktan kore dizisi bakmaya başladım ama Kore Dizileri gençlere mi hitap ediyor? 25 yaş üstü yetişkinlere uygun konulu olanı varmı?

yetişkinlere göre önerii istemekten kastım adult veya erotik tarz değil yanlış anlaşılmasın. ancak yaş itibariyle lise çağını çoktan geçtiğim için daha yetişkin işi konulu varsa tavsiye istiyorum? Playful kiss izlemeye başladım ancak yaşıma göre çok çocuksu buldum. öneriniz var mı? yoksa bütün kore dizileri böyle mi?

0|0
62

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkkk ask aşk hepp

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• genelde aşk içerikli oluyor, ben de pek sevmiyorum.
    bu kadar sevgi pıtırcığı biri değilim ben.

ayrıca annemin TRT1 de görüp izlediği Saraydaki Mücevher, Sarayın Rüzgarı tarzı eski zamanları anlatan hoş diziler de mevcut. bakabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Genclere genelde ask seyleri.

0|0
    0|0
  • 49Days, Nice Guy, City Hunter, Personal Taste, My Girl falan var izlediklerimden. Ama daha da bakarım ;-)

0|0
    0|0
    • I Hear your voice vardı. Hukuk konulu.

• Pretty Boy, Faith, Love Rain.

• Secret Garden, Rooftop Prince (ahahaa çok eğlenceliydi, aklıma geldi :-D), I Miss you (çok sevdiğim bir oyuncu için izledim, duygusal ve akılda kalıcıydi, yine tavsiye ederim. Ilk 5 bölüm çocukluklarini anlatıyor sonra yetişkin oluyorlar)

• City Hunter 49 Days A Gentleman's Dignitiy The Heirs

0|0
    0|0
  • The heirs, ışıltı miras var.. ikiside güzeldi bir bak derim İlki lise dizisi ama

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum aşk konuluları

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;