En iyi animeler hangileri?

Death Note dışında en iyi animeler hangileri?

0|0
3337

En İyi Kız Görüşü

• naruto , kuroshitsuji, bleach, another, shingegi no kyojin *-* hepsi mükemmel *-*

1|0
    0|0
    • aaa ve one piece varrr *-*

• one piecenin nesi guzel izlemedim ama konusu cekici de gelmedi. Shingegi no kyojin harika

• ya one piece uzun ama komik eğlenceli yani güzel geçiyo bence çok gülüyosun ya ben izleyince sevdim gerçi ben 4. sınıfta falan izledim de güzeldi diye hatırlıyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• uzun seriler bir süre sonra bağlıyor seni kendisine ama sen bilirsin :D :D
    kısalardan şunlar iyidir...

Zankyou no Terror
    Great Teacher Onizuka
    Claymore
    Hataraku Maou-sama!
    Elfen Lied
    Another
    Mirai Nikki
    Ao no Exorcist
    Golden Boy
    Asu no Yoichi
    Corpse Party: Tortured Souls - Bougyakusareta Tamashii no Jukyou

:D :D :D

0|1
    0|0
    • Benim aradığım tarzda mı yazdıkların?

• ilki dead note tarzı
      ikinci komik güzel bir anime :D tavsiye ederim :D
      Golden Boy
      Asu no Yoichi
      Hataraku Maou-sama! bunlar da komedi ağırlıklı :D
      diğerleri asmak kesmek kelle uçurmak :D

• Death note dicektim bende

1|0
    0|0
  • Anime izleyemiyorum. Görüntüler bir acayip geliyor. Biraz avatar izlemişliğim var.

Pokemon da anime sayılır mı bilmiyorum ama çocukken izlerdim tabi.

1|0
    0|0
    • ızlemelısın kesinlikle. pokemon amerikan yapımı diye sanıyorum, anime sayılmıyor o yüzden.

• 0|0
    0|0
  • Basilisk, afro samurai, samurai x, one piece, naruto en sevdiklerimden birkaci

1|0
    0|0
  • death note normal filmide çok güzel.

0|0
    0|0
    • animesinin yaninda film biraz kotu kacio malesef kardesim ya eger animeden sonra 2 filmlik anime ozetini kastediosan o baska tabi

• nelerden bahsediyorsunuz kac filmi var beyler isimleri nedir pls pls

• Isimlerini bilmiyorum ama 2 tane uzun metrajli biraz ozet Tarzinda ek olarak hikayeye kucuk seyler Katmislar yani animesini bitirdiysen eger cok buyuk bir sey kaybetmis olmazsin istiyorsan turkanime. TV den izleyebilirsin

• Claymore çok iyi ama sonu yarım bitiyor resmen, kaç yıl oldu yeni bölümlerini de çıkarmadılar. Mangası devam ediyor ama aylık olarak çıkıyor o da. Mangada konu yıllarca bitmez daha şirketi bile açıklamadılar.

FMA 2 serisini de izledim Brotherhood izlediğim en iyi animeler arasında

Senin yarım animeleri izlemek gibi bi alışkanlığın var galiba Gantz'ın da düzgün bittiğini söyleyemeyiz.

1|0
    0|0
    • evet ama claymore'dan cok etkilendim. 13. bolumda falanim. FMA derken zaten "Brotherhood" serisi beni benden alan goturendi. Diger FMA ipe sapa gelmez bir anime... Brotherhood, izledigim en iyi animedir. Gantz, gore ve adult olup ilginc olan animelerden... Tabi bakma, oyle her sahneyi kaldiramam ben : )

• Brotherhood yokluğunda güzel animeydi o da, Abdurrahman Çelebi hesabı.

O bünye Elfen Lied izlediyse gantz falan dinlemez. Filmi de çıktı Gantz'ın tavsiye ederim.

• izledim ^_^ de, Brotherhood ile ilk anime arasinda hem senaryo, hem kurgu, hem grafik, hem gorsellik bakimindan daglar var.

Yok yok, elfen lied, gantz'a gore daha ahlakliydi :) Gantz'in R-rated versiyonunu yapilmasi lazim. X-rated ile ellerimle ekrani kapamaktan bunaldim. Bakamiyorum iste : S

• Bleach, naruto, one piece , hunterxhunter. Hepsi benim bebeklerim :D

1|0
    0|0
    • Shingeki no kyojin var tabi birde. Attack on Titan olarak da geçiyor :D bunlar efsaneler zaten tsubasa ya da dragonball a ömür yetmez

• Japonya dunyanin en iyi ekonomisine sahip 4. Ulkesi. Ve nufusa oranla gelirleri Avrupayi katliyor. Dahası Almanya 5. yken Japonya 4. E film sektorune de yansir. G. kore şu an Japonya'nın politikasını taklid ediyor zaten. Bu konud oldukca başarılilar.

• Ekonomik olarak başarılı olabilirler ama kesinlikle sinemada yeteneksizler söylemek istediğim bu :)

• En son ozledigim anime. pokemon :d

1|0
    0|0
  • Pokemon

0|0
    0|0
  • Cowboy Bebop
    Full Metal Alchemist
    Berserk
    Hajime noIppo

1|0
    0|0
  • one piece
    death note
    başka da yok sevdiğim

not: neredeyse bütün animeleri izledim.

1|0
    0|0
  • Ben hala pokemon izliyorum :/

1|0
    0|0
  • tusubasa candır :D

1|0
    0|0
  • Anime izlemiyorum.

0|0
    0|0
    • Olm Online oyunda karakter kasıyormuş gibi xper kasıyorsun , her soruya salça oluyorsun. Bari alakalı yorum yaz godik. Git başka yerde farm yap.

• death note ^^

0|0
    0|0
  • anime diyince aklıma cinsellik bölümü geldi nedense :D başkada anime izlemem ama aklımdaki animeler dehşet :D

0|0
    0|0
  • elfen lied. death note. afrosamurai.

1|0
    0|0
  • one piece sevilmez mi ya daha korsanlar kralı olcak o korsanlar kralı olana kadar ben dede olcam heralde :)

0|1
    0|0
    • büyük ihtimal öyle olacak adamlar uzattıkça uzatıyor , yan karakter üstüne yan karakter bindiriyor.

• Ben daha dayak yemeden dayak atan bir Saitama'yı biliyorum koca anime dünyasında. Gerçi o da dayak atıyor diyemeyiz , tek atıyor :)
      Hikaye olarak zengin ya da "Hassicome" dedirten bir yanı yok maalesef One Piece'in ya da Naruto'nun bence. Karakterleri derinlemesine işliyip bağ kurduruyor o ayrı.

• narutoda hep belliydi pek karakter olarak zenginleştirmediler daha güzel olabilirdi sonlarda saçmaladılar zaten :)

• a nightmare before christmas

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 32

Yükleniyor... ;