Güldüren hap kullanan birisine rastladınız mı?

Belçika'da öğrenciyken bir mekan vardı GoodShots diye. Orada bir zenci vardı Pierre diye. Sonraları duydum ölmüş neyse konu bu değil, adam resmen show yapıyordu millet 5 euro veriyordu izlemek için.

Dans pistinin ortasına geçiyordu tuhaf bir müzik çalıyordu tekno tarzı ama tuhaf. Bu güldüren bir hap varmış ondan 2 tane atıyordu sonra sebepsiz yere gülmeye başlıyordu. Önce hafif tebessüm sonra birden yerlerde. Ve rol yapmıyordu gerçekten gülüyordu. 5-6 dakika falan sürüyordu. Ondan sonra zaten kendinden geçtiği için show bitiyordu.

Siz hiç böyle veya buna benzer bir olaya rastladınız mı?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir olaya rastlamadım ama arkadaş çifter çifter attığı haplar yüzünden aramızdan erken ayrıldı sanırım:)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• ben depresyon ilacı kullanıorum :D ve bütün sinirlerimi çekip alıyor.. normlde çk sinirliyimdir ancak ilacı kullanınca hem melek gibi oluorum hemde her boka gülüorum irenç bi durummm..

0|0
    0|0
    • hadi ya ne kadar etkisi sürüyor?

• sana şnu diyimm.. bağımlılık yapan haplar bunlar bi başladınmı gerisi mecbur geliyor. kalpte çarpıtı oluyor vücudun devamlı sallanıyor deprem oluyormş gibi.. bırakması çok zor ve doktor kontrolünde malesef. o yzden süre die bişi yok:) sakın kullanma derim.

• bi arkadaşım extacy almıştı yarım saat sonra acayip gülmeye başlamıştı.ben bir analam veremedim tabi.meğerse bu hap kimilerini güldürüyor kimilerini ağlatıyormuş öyle duydum.

yanlış bilgi de olabilir:)))

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum valla :))

0|0
    0|0
  • Ecs'ten mi bahsediyorsun dostum?

0|0
    0|0
  • ecstir o büyük ihtimalle, hayal aleminde yasatanlari bile var. lsd.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• extacy yi biliyorum benim arkadaşım vardı ünv. ye hazırlık yaparken dersaneden... cocuk yarım hap attı teneffüste... sınıfta bi güldü... o nasıl bi gülüştü ders boyu bitmedi... bi sebepte yok hea... uctu... pervanesiz helikopter:D

0|0
    0|0
  • EX TACY (Ekstazi) kullanmış büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • o ot olmasın sakın oralarda meshurdur hem guldureni hem aglatanı var :D

0|0
    0|0
    • yok bildiğin haptı . ben kullanmadım asla fakat .. çok tuhaf bir ortam. yani bir insan sebepsiz yere gülüyor ve bu duruma engel olamıyor.

• ot tada aynı durum var ama ben kullanmadım :D

Yükleniyor... ;