En güzel resimlerinden biri oldu sanırım, siz ne düşünüyorsunuz?

Soulforged
Dün gece okkalı bir küfür savurdum. Caran d’Ache pastel boyaların fiyatı 3.200 lirayı bulmuş. Hüzünlendim ve caran d’achelarımı çeyizime kadırıp MonAmi’ye geri döndüm. Biraz karanlık, biraz esmer ten biraz da erotizm ekleyince hislere; benim içime sinen bir çalışma çıktı ortaya. Sizin fikriniz nedir?

#sanat #pastel #nü #erotizm #resim
En güzel resimlerinden biri oldu sanırım, siz ne düşünüyorsunuz?