Kitaba para verilir mi diyenlerin her gün bir sigara paketine 15 lira vermesini nasıl karşılıyorsunuz?

Röpteşambır
Kendini avutmak olarak düşünülebilir mi? Vücudun nikotine ihtiyacı varsa beyninde bilgiye ihtiyacı var.

Sizce toplumdaki insanların bir bölümü neden bilgiye ulaşmak istemiyor?

Kitaba para verilir mi diyenlerin her gün bir sigara paketine 15 lira vermesini nasıl karşılıyorsunuz?