Doksanların Sonu İki Binlerin Başlarındaki En Havalı Aksesuarlar Nelerdi?

Şüphesiz en çok sevdiğimiz sakız sulugöz olmuştur fakat hatırlanması güç bir o kadar da hatırlanınca bir tebessüme neden olan aksesuarlarımız neymiş inceleyelim...

Evet Tanıdınız mı bu yüzü ? Çünkü ben baya bir anımsadım, 2000 yılında okula başlamış biri olarak o dönemlerin en popüler aksesuarları çanta rozetleriydi.

Sizi bilmem ama ben bazı arkadaşlarımdan haftalık olarak takas ettiğim haftaya da başka birinden ödünç aldığım rozetleri çantamıza büyük bir keyifler takardık.

Öğretmenlerimizin dikkatini çeker dersi kaynatmak için güzel bir neden bazende sebep olabiliyordu. O yılbaşına yakın zamanda yağan kar günleri insanın hiç ders işlemek gelmiyordu, hele Mayıs Haziran ayları yok mu o heyecanı inanın nişan heyecanına değişmem 'tatil' yakın.

Küçüklüğümüzden beri en sevdiğimiz gün Cumalardır. Bu değişmez bir gerçek en azından bir çoğumuz için, benim cumartesi olmuştur her zaman çünkü ya o zilin çalması ya da o mesainin dolmasına saatler kalmıştır ve ufakta olsa 'tatil heyecanı' vardır hepimizin içinde..

Bana kalırsa bunu icat eden kişi tasolardan esinlenerek geliştirmiştir, Nedir ne değildir bilmiyorum ama tarih 29.11.2016 önümüzdeki yıllarda tekrardan popüler bir hale geleceğini düşünüyorum bunların her zaman ki gibi eskisi gibi samimi ve sıcak olmadığını net belirterek.

Not: Bu ilk bencem sonraki yolda, arabalar sahiplerinin karakterini yansıtır !

Sanal Eşantiyon:


0|0
10

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Emeğine sağlık

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;