En Korkunç 5 Türk Korku Filmi Sahnesi

Öyle filmler vardır ki o sahnelerde yüreğimiz ağzımıza gelir. Çok kokar ve hatta bir kaç gün etkisinden çıkamayız.Bazen rüyamıza girer. Bu filmlerin ne yatar bilemem. Ama bu sahnelerin korkunç oldukları kesin.

Dabbe: Bir Cin Vakası

Bu filmi izlemeyen varsa bu sahneyi izlesin. :))

Musallat 2

Bu filmin birincisini izlemedim. Ama o filmde kadınla adamın çarpılması ve evi böceklerin basması muhteşem. Bu filmde ise ifritler tarafından doğurtulan kızın tekrar onlar tarafından isteniyor. Bu banyo sahnesi eminim filmi sinemada izleyenleri çok korkutmuştur.

Musallat 2

Bu sahne eminim serinin en korkunç bölümüdür. Kız hikayeyi anlatırken aniden bacakları kesik kadının gelmesi yürekleri ağızlara getiren bir sahne. Görüntü olmasa bile kızın anlattıkları korkutmaya yeter. O oda spreyleride sıkacak zamanları iyi biliyorlar. Benide az korkutmadılar.

Semum

Bu filmde son sahnelerde din hocasının semumu yenmesi çok ti'ye alınmıştı. Filmde kadının içinde semumun olduğuna inandırmak için doktorun dokunup korktuğu ve semumla iş birliği yapan kadının anlaşma yaptığı sahne çok korkunç olmalı. O doktor nasıl kalp krizi geçirip ölmedi hayret.

https://www.zapkolik.com/video/semum-69213


0|1
52

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...