Mutlaka İzlemeniz Gereken Bol Efekt Dolu 12 Türk Korku Filmi

Günümüzde sinema sektörü bol rağbetli, hızlı ve birbirinden iddialı filmlere yükselmektedir. Bu yükselmede tür olarak en çok korku filmleri öne çıkmaktadır. Hem yabancı sinema sektöründe hemde Türkiye'deki sinema sektöründe artık eskisine göre korku filmlerini daha çok görmekteyiz. Özellikle son zamanlarda bu durum daha da artış gösterdi. Özelikle korkunun ustası Hasan Karacadağ'ın Dabbe filmi serisinden sonra beyazperde de korkuyu sevdiğini gösteren türk halkı her ne kadar korku filmlerinden korkmasada son zamanlarda korku filmlerine giderek rağbet göstermektedir. Adını Dabbe film serisi ile türk sinema sektörüne korkunun ustası olarak yazdıran Hasan Karacadağ'dan sonra diğer yönetmenlerde Karacadağ'ın yanında yer alabilmek için epey çaba gösteriyorlar. Beyazperde sinema sitesi editörü Murat Tolga Şen türk korku sinemasını Dabbeden önce ve Dabbeden sonra diye ayırıyor. Her ne kadar Hasan Karacadağ başarılı bir korku ustası olsa da onun izinden gelenlerde en az Hasan Karacadağ kadar başarılı. Özellikle son zamanlarda başarılı korku filmleri çeken Alper Mestci'yi tebrik etmek lazım. Musallat filmi ile adını duyuran Mestci ardından Musallat Lanet filmi ile bu işi yapabildiğini gösterdi. Ardından başka korku filmleride çeken Mestci çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Türk halkı her ne kadar korku filmlerinden korkmasada türk korku filmlerinin çoğunun içeriğinde cin ve şeytan olduğu için merak ediyorum etmekte ve izlemektedir. Görünen o ki korku filmleri sevilmekte ve sayıları artmaktadır.

Dabbe: Cin Çarpması

Mutlaka İzlemeniz Gereken Bol Efekt ve Korku Dolu 12 Türk Korku Filmi

Konusu: Kübra'nın bedeni, kına gecesi cinler tarafından saldırıya uğrayarak ele geçirilir. Kübra'nın eski bir arkadaşı olan Ebru ve yanındaki Cinci hoca olarak bilinen Faruk Akat ile Kübra'nın bedenini cinlerden kurtarmak için çalışmaya başlarlar. Din ve bilimin sürekli çatıştığı bu filmde Faruk Hoca herşeyin gözüktüğü gibi olmadığını iş işten geçtikten sonra anlayacaktır.

Yönetmen-Senarist-Yapımcı: Hasan Karacadağ

Dabbe: Bir Cin Vakası

Konusu: Ceyda T.'nin bedeni cinler tarafından rahatsız edilmektedir. Bu durum GATA'dan profesörlerin dikkatini çeker ve evin her yerine kameralar yerleştirilerek Ceyda T.nin ve ailesini hayatı kayıt altına alınmaktadır. Ceyda T.'ye büyü yapılmıştır. Peki kim ve neden büyü yapmıştır? Yedi gün sürecek bu kayıtlarda korkuyu hissedecek ve finalde çok şaşıracaksınız.

Yönetmen-Senarist-Yapımcı: Hasan Karacadağ

Musallat 2: Lanet

Konusu: Genç bir öğretmen olan Elif kötü rüyalar görmekte, gerçekle bağdaştıramadığı şeyler yaşamaktadır. Bir trafik kazasında ailesini kaybeder. Sorunlar giderek artar. İnsan evladı iki yaşından önceki hayatını hatırlayamaz deniliyor filmin konusunda. Elif bütün sorunları çözmek için iki yaşından önceki hayatının peşine düşer. Öğrendiği şey bir büyü ve bütün sorunların kaynağı kendisi. Cinler tarafından istenilen bir hayat ve şaşırt bir final.

Yönetmen-Senarist: Alper Mestci

Yapımcı: Banu Akdeniz

Semum

Konusu: Yeni ve büyük evlerine taşınan Canan ve Volkan çiftinin hayatları bir müddet sonra Canan'ın gördüğü garip rüyalar, gördüğü korkunç varsanılardan sonra kötüleşir. Canan psikolojik ve fiziksel olarakta değişiklik gösterince Volkan bir psikologtan yardım ister. O sırada bir imamda Canan'a yardım etmeye gelir. Bu noktada din ve bilim çatışmaya başlar. Bir müddet sonra Canan'a büyü yapıldığı ve bedeninin dumansız, alevsiz ateşten olan Semum tarafından ele geçirildiğini öğrenirler. Peki kim neden Canan'a büyü yapmıştır?

Yönetmen-Senarist-Yapımcı: Hasan Karacadağ

Siccin

Konusu: Öznur çocukluktan beri sevdiği kuzeni Kudret'e aşıktır. Ama kudret onu reddetmiştir ve Nisa ile evlenmiştir. Kudret'e sahip olmak isteyen Öznur bir büyücünün yardımı ile Nisa'ya büyü yaptırır. Büyüye göre Nisa ve onun kanından olan herkes beş yatsı namazı içinde ölecektir. Böylece Kudret, Öznur'a kalacaktır. Ama yanlış yapılan birşey her şeyi alt üst eder.

Yönetmen: Alper Mestçi

Yapımcı: Muhteşem Tözüm

Senarist: Ersan Özer

El-Cin

Konusu: İstanbul Şilede genç bir kız çocuğu kaçırılır. Olayla ilgisi olmayan beş üniversiteli genç bu olayla ilgili olağan dışı durumlar yaşamaya başlarlar. Durumlar giderek artmakta ve daha da korkutucu olmaktadır. Bir din hocasından yardım isteyen gençler zorda olsa bu durumdan kurtulurlar. Ama insanı taklit edebilen bir cin gençleri felakete sürükler. Peki ama bu gençlerin bu olayla ilgisi ne ve neden cin bu gençlere musallat oluyor?

Yönetmen-Senarist-Yapımcı: Hasan Karacadağ

Şeytan-i Racim

Konusu: İstanbul'da üniversite okuyan Salih, görünmez varlıkları kontrol altına alma hırsı ve büyü merakı yüzünden, durumdan habersiz ev arkadaşı Emrah'ın kabuslar ve karabasanlar görmesine neden olur. Kabus ve karabasanlarla baş edemeyen Emrah Kocaeli'ne ailesinin yanına döner. Ama Emrah'ın kabus ve karabasan durumu burada da devam edince babası ile birlikte daha önce görünmez varlıklarla ilgili tecrübesi olan Bakırcı Mehmet Efendi'nin yanına giderler. Ama Mehmet Efendi gerçekten de Mehmet Efendi'midir.

Yönetmen: Arkın Aktaç

Senarist-Yapımcı: Murat Toktamışoğlu

Ammar: Cin Tarikatı

Konusu: Feride, sevgilisi Kemal ile birlikte ev arkadaşını ve aralarını yapmak istediği Barkın'ıda alarak bir dağ evine tatile gitmeye karar verirler. Ama tatil, aralarına davetsiz olarak katılan Canan ile gergin bir hal alır. Tatil sırasında açıklanamayan garip olaylar olaylar yaşarlar. Evden kurtulmak isterler ama kurtulamazlar. Eve görünmez misafirlerinde gelmesiyle durum daha da korkunç bir hal alır. Evden kurtulabilecekler midir, yoksa görünmez varlıkların kurbanımı olacaklardır? Sonu çok şaşırt biten film izleyenleri korkutmayı başarıyor.

Yönetmen: Özgür Bakar

Yapımcı: Sami Dündar

Senarist: Özgür Bakar, Alper Kıvılcım

Azazil: ğüm

Konusu: Anne ve babasını kaybeden Sinem, eniştesi ve teyzesi tarafından büyütülmüştür ve onlarla yaşamaktadır. Bir gün sevgilisi Kemal ile birlikte arkadaşlarının yanına giderken araba ile bir köpeğe çarparlar ve ölümüne sebep olurlar. O günden sonra Sinem garip olaylar yaşamaya başlar. Durumu kötüleşir ve hastaneye yatırırlar. Ancak doktor evine götürün biz birşey yapamayız der. Sinem eve gelir. Ama eniştesi ve teyzesinin arası bozulur ve eniştesi evi terkeder. Kemal'de Sinem'e destek için evde kalmaya başlar. Ama teyzesi Kemal'e yakınlaşmaya çalışır. Durumlar daha da kötüleşir ve Sinem saldırganlaşmaya başlar. Sinem'e Azazil cin musallat olmuştur. Peki ama neden?

Yönetmen: Özgür Bakar

Yapımcı: Burak Memişoğlu

Senarist: Özgür Bakar, Alper Kıvılcım

Üç Harfliler: Marid

Konusu: Serkan ve Ayla çifti mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Ayla küçükken yaşadığı bir görünmez varlık olayı yüzünden boynunda bir muska ile dolaşmaktadır. Ama bir gün muska kaybolur. Ayla kabuslar, karabasanlar ve varsanılar görmeye başlar. Serkan yeni bir muska hazırlanması için bu konuda uzman İzzet Hocayı eve çağırır. Eve, Serkan ve Ayla'nın arkadaşları Cem ve Meltem'de gelir. Ama muska hazırlanırken Ayla ve ve evdeki diğer kişiler diğer alemden gelen bu görünmez varlığın saldırısına uğrarlar. Yıllar önce Ayla'ya musallat olan bu görünmez varlık savunmasız anında Ayla'ya ve evdeki diğer kişilere daha acımasız ve daha vahşi bir şekilde tekrar musallat olmak ister.

Yönetmen: Arkın Aktaç

Yapımcı: Murat Toktamışoğlu, Serkan Balbal, Alper Mestçi

Senarist: Murat Toktamışoğlu

Dabbe: Zehr-i Cin

Hasan Karacadağ'ın en çok ses getiren ve beyazperde de olay yaratan ve en çok izlenen korku filmi olan Dabbe Zehr-i Cin yine cin temalı harika bir Karacadağ klasiği. Vücuda bağlanan bir cihaz ile korkmayana 10 bin dolar veriyor Karacadağ.

Konusu: Dilek ve Ömer çiftinin mutlu hayatı bir gün evlerine hırsız girmesiyle alt üst olur. Hırsızlık olayı çözülemez. Bu olaydan sonra Dilek garip olaylar yaşamaya başlar. Korkunç rüyalar ve varsanılar görmeye başlar. Ömer bu durumu hırsızlık olayından dolayı psikolojik travmaya bağlamaktadır. Arkadaşlarının yardımıyla cinler konusunda ün yapmış Bitlisli Belkıs Hoca diye birinin yanına giderler. Geçmişe dayanan bir olay, acımasız büyüler ve yine sonu şaşırt biten bir Karacadağ filmi.

Yönetmen-Senarist-Yapımcı: Hasan Karacadağ

Ümmü Sibyan: Zifir

Konusu: Teen slasher tarzı bu filmde bir grup lise son sınıf öğrencisi mezun olmadan önce bir çılgınlık yapmak isterler ve bir gece okula girip eğlenmeye başlarlar. İçlerinden birisi on altı yıl önce okulda intihar eden Kevser'in ruhunu çağırmayı teklif. Ama bilmeden, halk arasında hamile kadınlara musallat olan Ümmü Sibyan cinini çağırırlar. Okulda kapalı kalan gençlere iki öğretmenleride eklenir ve okuldan kaçmaya çalışırlar. Ama Ümmü Sibyan hepsini yakalar.

Yönetmen: Efe Hızır

Yapımcı: Caner Özyurtlu, Alper Özyurtlu

Senarist: Serhat Hasanoğlu, Muharrem Dokur

Bunlar benim izlediğim türk korku filmleri. Bunların dışında yine güzel ve etkileyici türk korku filmleri var. Onlarıda bulup izleyebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi seyirler. :)


6|3
5320

En İyi Kız Görüşü

 • ilk fotoğraftan sonrasına bakmadım gece gece. :D

  2|1
  0|0
  • Alışırsınız korkmayın. :D

  • Daha önce Siccin ve Azazil izledim. Ama gündüz. Aslında korkmaktan değil. Gece bakınca böyle sonra vesvese geliyor işte bunlarla ilgili şeyler aklıma geliyor. Nas suresi ile geçiyor tabii ki. :), Ondan korktumğudan değil. :DD:D

  • Anladım. :)

En İyi Erkek Görüşü

 • Hepsi b*k gibi, korkunç olmalarının tek sebebi içinde cin olması. Türk milletine zaten cin desende aynı korkuyu yaşıyor bu kadar masraf yapmaya gerek yok.

  6|0
  0|0
  • Genel olarak korkunç bulunmuyor ama.

  • Sen korkmuyorum dediklerine bakma hepsi korkuyor sağda solda artistlik yapıyorlar anca

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 52

 • Hepsini izledim, bir çoğu korkunçtan çok mide bulandırıcıydı.
  Korkmadım da sevmedim de sanırım fazla patlak gözlüyüm =)

  1|0
  0|0
 • emeğiniz için teşekkürler ama ne zaman korku türk filmi izlesem korkmak yerine filmi izlerken eleştiriyorum ben

  0|0
  0|0
 • Fazlaca emek harcanılmış bir yazı olmuş...
  Tebrik ederim..!
  Filmlerin isimlerini not aldım müsait bir zamanda izlemeyi düşünüyorum ayrıca bu güzel Bence için teşekkürler... :)

  0|0
  0|0
  • Teşekkür ederim. Bütün bencelerimin güzel olması için çok uğraşırım. Diğer bencelerimede bakabilirsiniz. :)

  • Rica ederim... :) Bence'lerine bu denli özen göstermen takdir-e şayan bir durum... Okuduğum yazılar arasında en iyilerden bir tanesiydi diyebilirim ayrıca yazdığın diğer Bence'lerine müsait bir vaktimde mutlaka göz atacağım... :)

  • Çok teşekkür ederim. Diğerleride böyle kalitelidir. :)

 • hepsini izledim

  0|1
  0|0
 • Emeğine sağlık ama Türklerin yetenekli olduğu bir konuda yazmalısın korku filmi bizim harcımız değil :D

  0|1
  0|0
 • cin şeytan bilmem ne hiç mi orijinal bir senaryo yapılmaz

  1|0
  0|0
 • Hepsını ızledım zifir en son sinemada gıttıgım korku fılmı

  0|1
  0|0
 • bunların hepsini izledim, sıbyanı izlemedim bir tek, cin çarpması hariç diğerleri tırt he bide cin vakası da iyi, semum falan komedi.

  0|0
  0|0
  • sibyan semumdanda komedi izleme bence rezalet bir film en buyuk zaman kaybi olur

  • Hepsini Göster
  • Konusu değişik sadece. işleniş bakımından çok kötü görsel efektler sıfır sahneler arası kurulan mantıklar sıfır. @YusufK2

  • Yönetmen, senarist ve yapımcılara bakarsan zaten daha çok para amaçlı çekilmiş basit bir senaryolu film. Senaryo bile fazla derin değildeğil. @morteamrfb

 • hicbirini izlemedim.
  simdi birtanesini secip izleyecegim.
  hangisini tavsiye edersin?

  0|0
  0|0
 • Türkler neden cinsiz bir korku filmi yapamıyorlar anlamıyorum. Bir tanesi meşhu olunca onlarca taklidi çıkıyor. Dizileri de boyle bu ulkenin filmleri de. Son zamanlarda iki üç dizi art arda yetim kızların hikayelerini anlatmaya başladı. Geçen sene de tüm dizilerde zengin tasarımcılar vardı. Ve olay örgüsü hep aynı. Bazı bölümleri olduğu gibi birbirlerinden araklıyorlar. Çok sıkıcı. Çok.

  0|0
  0|0
  • Dizi konusunda maalesef yerlerde sürünüyoruz.

 • Çoğunu izledim ve korkmadım. Hatta dabbede çok gülmüştüm bile. 😄 eline sağlık izlemediklerimide izlicem bir ara

  1|0
  0|0
 • Dabbe serisi en iyisi.

  0|1
  0|0
  • Aynen. Bu cuma Dabbe 6 çıkıyor.

 • Buna ne olacak? Türkün ilk korku filmi:
  https://m.youtube.com/watch?v=Ex0tlf95Ihc

  0|0
  0|0
  • Bunu korku kategorisine almamak daha hayırlı. :)

 • İşte hep bunlar dinden soğutuyor, cini anmazsan senle işi olmaz, anarsan da pek olmaz iyisi var kötüsü var... Bu tarz filmleri hiç sevmem dabbe ve büyüyü seyrettim korkmadım ama saçma geldi...

  0|0
  0|0
  • Bütün filmler büyünün haram olduğunu ve cinlerle oyun olmayacağını gösteriyor.

  • Onun yanında insanları çok farklı şekillerde de korkutuyor, filmin içinde 5 yanlış sonucunda 1 doğru, yorumundaki ana fikir veriliyor. Ben bu tarz filmlere karşıyım doğrusu...

 • Musallati izlemistim ☺ ve tuvalete bilr gidemez olmustum.
  Korku filmi izlememe karari aldim her izledigimde etkisinden cikamiyorum

  0|0
  0|0
  • Zamanla alışırsınız. :D

 • türk yönetmenler Cin ve şeytan konusundan başka korku filmı konusu bilmyıor galıba sırf bu yüzden izlemıyorum Türk korku filmelırını hep Cin şeytan musallat olması başka bişey yok
  tamam korkunç kabul edıyorum ve gerçekten korktugum tek korku film türü Cinli falan olanlar o yüzden de izlemıyorum :D

  0|0
  0|0
  • Evet haklısınız. Çoğu Türk korku filminin konusu aynı. Büyü yapılıyor cin musallat oluyor vs vs.

  • evet insan arada bir zombi, vampir ya da başka hayvanlarla ilgili (Pirana, yılan vb. ya da farklı yaratıklarla ilgi fln) çeker ki bari bir değişiklik olsun diye ama nerdee

  • Sanırım bildikleri tek şey bu.

 • güzel bence

  0|0
  0|0
 • Geldim dedim izlemedigim bir film bulurm ama öyle olmadi :/ hepsini izledim bile baska önere bilecegn varmi?

  0|0
  0|0
 • Ay cok korkuncc 😐

  0|0
  0|0
 • :( salak gibi okudum butun benceni :( k

  0|0
  0|0
  • Izlemeden korkdum :( korkuttun beni :(

  • Demeyin öyle. Yanınıza birini alıp okuyun. :D

 • Kızlar Devam
  32

Erkekler Ne Diyor 19

 • Ne kadar boş senaryolar bunlar hepsini izledim nerede ise bir uc harliler marid'i hatirlamiyorum her seferinde izleyip yine rezil bir film yapmislar diyorum sonucta bu olaylar insanlari neden korkutuyor inancli olduklari icin insanlarin inanclarini kullanarak film cekmek ne kadar acizce simdi Cin lere inaniyoruz inaniyorum ama insanlar ile de uğraşacak kadar boş olduklarina inanmiyorum Hasan Karacadağ dediğimiz adam yalanla gişe yapan bir insan yok iste son filmde gercek cin sesleri kullandik yok bir sonra ki filmde cin goruntuleri kullanacagiz yok efendim film setlerinde cok ilginc olaylar oluyor cekim sirasinda yapmayalim soyle aptalliklar

  2|0
  0|0
  • Sonuçta bunların hepsi gerçek olan veya gerçekleşebilecek şeyler. Ama tabiki yönetmen, yapımcı ve senaristler para kazanmak için yapıyor bu işi. Haliyle bazen abartabiliyorlar.

 • Bağırarak ve arka plandaki sound effectlerle, kamera oyunlarıyla seyirciyi korkutmaya endexli filmler hepsi. Psikolojik boyutu yok, kurgu boyutu yok. Mama, ve benzeri yabancı korku filmleriyle kıyaslandığında, bu tür bencendeki filmler komedi filmi gibi oluyor. Profiessional bir korku filmi yok ortada. En önemlisi en tiksindiricisi, KURAN'ın ayetlerini ve cinleri konu ederek, saçma sapan senaryolarla seyirciyi korkutmak. Sessler zaten sürekli yüksek ön planda, effectden zaten bir şey görünmüyor bile. Saçma sapan kurgular iğrenç ötesi organizasyon!!! Sevmedim, sevmemde. düşüncem hep aynı. Bu tür yapımları yapanlar işlerini iyi biliyor, cahil toplumu kandırıyor ancak. izliyenlerde var hani :) mide bulandırmaktan başka bir şey değil.

  0|0
  0|0
  • Kesinlikle katılıyorum.
   Hiçbirini izlemedim ve izlemeyi düşünmem.
   Bir tek Siccin 'i izledim oda mideme işkence çektirerek.
   Zevk meselesi fakat bu tür yapımlara uzağım.

  • Aynı dedikleriniz yabancı filmlerde var. Ha bu filmler ha yabancı filmler. Aynı. Bence biraz kötülemek yerine övmeye çalışın. Yabancı film yerine yerli film izlemeye çalışın. Biraz beğenin. Daha iyisi olsun. @tual-

  • @Tual- ' Teşekkür ederim. Tesadüftür'ki sanırım bende sadece siccin'i izlemiştim. Midem bulandığı için sonunu getirememiştim. Kesinlikle türk sinemasından çok çok uzağım^^

 • Semum yerine temel reis izleyin daha çok korkarsınız onun haricinde geri kalanların her birinde korkudan altınıza sıçmasanızda gerçekten korkutanları da var yani. Misal Cin Çarpması, Zehri cin, El cin gerçekten korkunç filmlerdir ayrıca Ammar: Cin Tarikatı da güzel ve korkutucu bir filme benziyor bir ara cesaretimi toplarsam izlemeyi denerim.

  0|1
  0|0
  • Hasan Karacadağ işin hakkını veriyor.

 • Hepsi cinler üstüne. Korkudan anladığımız bir işte. Bu filmlerin hepsi de çok kötü

  3|0
  0|0
  • Kişiye göre değişir filmin kalitesi.

 • Ulan toplamda 12 tane iyi Türk filmi yok zaten.

  1|1
  0|0
  • Herkese göre değişir.

 • Dikkat ettiyseniz bizim korku filmi anlayışımız cinlerden ibaret.

  0|0
  0|0
  • Ve harika. :D Bir tane zombili var sadece.

 • Siccini izledim sadece..
  Cinden korkmamda efektler sikti belamı

  1|0
  0|0
 • Anca cin filmi yapmışız haa hayalete inanmıyoz ya filmin adında cin geçsin ikide bağırma efekti azcıkta makyaj al sana türk korku filmi 😕😕

  0|0
  0|0
  • Bütün korku filmleri böyledir. Türk veya yabancı.

 • Güzel olmuşta, hiç biri korkunç değil ya.
  Bildiğin komedi :D

  0|0
  0|0
  • Kişiye göre değişir tabi.

 • Türklerin yaptığı korku filmi adlı olan bütün şeyler nedense yapmacık geliyor ve komedi tarzında ama yine aralarında idare eder filmler var ümmi sıbyan izlenir..

  1|0
  0|0
  • sibyani nasil begendin arkadas sen ya digerlerini begenipte sibyani begenmemen enteresan gercekten neyse zevk meselesi diyelim :)

  • Hepsini özlemedim yarısında çıktık sinemadan :) gördüğüm kadarını söyledim..:)

  • Ümmü sibyan biraz farklı diğerlerine göre.

 • Ben efektten çok konusu güzel olan filmleri daha çok seviyorum. Çok beğendiğim ve gerçekten korktuğum 3 Türk Korkusu var:

  1- Siccin (Konusu gerçekten inanılmaz güzel bağlanıyor. Mutlaka izlemelisiniz)

  2- Dabbe :Zehr-i Cin

  3- El Cin

  0|0
  0|0
  • Hasan Karacadağ bu konuda mükemmel.

  • Hepsini Göster
  • Ama Hasan Karacadağ konu dışına çıkmalı. Genel olarak baktığın zaman Karacadağ'ın filmleri hep aynı konu olarak.

  • Evet öyle haklısın ama yapacak bişey yok. Ben zombiden, hayaletten vs. hiç korkmadım şu zamana kadar mesela dkdkdm

 • Deccali unutmuşsun.

  0|0
  0|0
 • Hepside inli Çinli şeyler Türkler kroku filmi yapmayı bilmiyor bunlar pekte korkunç olmuyir

  0|0
  0|0
 • Hepsini izlemiştim

  0|0
  0|0
 • Çoğunun izledim gerçekten korkunç ve etkileyici filmlerdi. Ama belkide en korkuncu
  11 Eylülde sinemalarda olacak. DABBE 6 . kaçırmayın derim

  0|0
  0|0
  • Hasan Karacadağ yine şaşırtacak bizleri.

 • alayını izledim kanki , fena değiller dabbe serisi sarsıldım ama :D

  0|0
  0|0
  • Dabbe serisi efsanedir.

 • Hiç biri bence korkunç değil aslında ben korku filmlerinden korkmuyorum

  0|0
  0|0
 • Şimdi hepsini izleyesim var

  0|0
  0|0
 • Bunlar çok iyi ya

  0|0
  0|0
Yükleniyor... ;