Gül Tükendi Ben Tükendim -Kıvırcık Ali-

Kıvırcık Ali diye tanıdığımız bağlama ve ses sanatçısı Ali Özütemiz. Soyadı gibi tertemizdi özü de kalbi de ama aramızdan çabuk ayrıldı. Ölüm hiç kimseye yakışmadığı gibi ona da yakışmadı. Ardında 20'li yaşlarda bir kız bir de erkek evlat bıraktı. Daha da acısı ikinci evliliğinden olan doğmamış bir bebek bıraktı.

Çocuğu şu an 5 yaşında ama babasını yani Kıvırcık Ali'yi hiç görmedi. Babasını hep resimlerden ve tv'lerden hatırlayacak. Kıvırcık Ali'de üçüncü evladını bağrına basamadan 42 yaşında daha çok erken bir yaşta trafik kazasında hayatını kaybetti.

Gül Tükendi Ben Tükendim -Kıvırcık Ali-Kaza haberini sabah uyandığımda sosyal paylaşım sitesinden almıştım. Şok olmuştum. Günlerce etkisinden çıkamadım. En çok sevdiğim parçasını ısırgan otu'nu defalarca dinledim ve her dinlediğimde tüylerim diken diken olur, çok etkilenirim.

Hatta bir programa, bir sanatçı bağlamasını almadan katılmıştı. Nasıl olsa kanalda bir bağlama vardır diye getirmemiş kendi bağlamasını. Kanalda da bağlama bulamadılar. Sırf o sanatçıyı, izleyenlere karşı küçük düşürmemek için Kıvırcık Ali canlı yayın boyunca telefon bağlantısından çaldı sazını canlı yayındaki sanatçı da söyledi türkülerini...

İşte böyle iyi birisiydi Kıvırcık Alimiz. Ama çok erken ve ansızın gitti.

●Gül Tükendi Ben Tükendim

●Isırgan Otu

●Hepimize Yeter Dünya

●Yanımda Sen Olmayınca

●Yangın Geceler

En çok beğendiğim, en çok hoşuma giden albümleridir.

11 Ocak 2011...

Ruhun şad olsun Kıvırcık Ali...

#kıvırcıkali


0|0
13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • İyi bir insandı rahmetli iyilik yapmayıda severdi yeni çıkan türkücülere albümlerinde düetler yapar durumu olmayana cebinden verirdi. Özcan türe ev alırken parası yetmemiş rahmetli tamamlamış abi sana borçluyum demiş tamam gelir bir çayını içerim ödeşiriz demiş bu sadece özcan türe adlı türkücünün söylediği kimbilir daha kimlere ne iyilikler yapmıştır. Mekanı cennet olsun ruhu şad olsun. Ölüm seni arar oldum diye diye erkenden aramızdan ayrıldı :(

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;