"DREAMCATCHER" Kabir Azabı Gibi Bir Film

Bir Stephen King eseri olanı Rüya avcısı kitabının beyaz perdeye aktarılmış versiyonu ''Düş kapanı'' Film 4 arkadaş artı bir iyi bir de kötü uzaylımsı karakter üzerine kurulu. Dünyayı ele geçirmek isteyen bir böcek, dünyayı kurtarmak isteyen bir uzaylı ve dört arkadaş.

Dünyayı kurtarmak isteyen varlıkla tanışan dört arkadaşın hayatları değişir , şöyle ki artık onlar bir telepattır. Zamanı geldiğinde böcek dünyayı ele geçirmek için işe koyulur

Kabir azabı dememin sebebine gelince, böcek insan vücunda reaksiyona girer, o vücudu öldürdükten sonra çoğalır vs. işin tuhaf yani adeta kabir azbında anlatılan yılanlara benzemesi. Dört arkadaş bu yaratıkla tesadüfen karşılaşır ve bir şekilde yaratık klozetin içindedir. Beaver arkadaşımız yaratığın dışarı çıkmaması için klozet kapağının üzerine oturur.

Bu cesurca hareketi onun zaaflarını engellemesini sağlamaz ne yazık k! Beaver kürdan bağımlısıdır . o hengame sırasında yere saçılan kürdanlarından birini gözüne kestirir . onu almak için üstün çaba gösterir fakat yaratık bu fırsatı kaçırmayacak kadar hızlıdır . beaver nefsine yenik düşer ve bu kabir canlısıyla artık baş başadır, ölümünü kendi zaafı ellerine verir.

Biletini zaaflarından alan beaver artık lanetli böceğin dişleri arasında sıkışan bir et parçasından ibarettir. İzlerken ölüp ölüp dirildiğim, filmin yarısını gözü kapalı izlediğim doğrudur. Korkmaktan değil beni kan tutuyor :((

Bu kadarcık iğrençliğe dayanamıyoruz ama kabir azabı için hepimiz zaaflarımızın kuklalarıyız .

Bir Stephen King uyarlaması kitabından kabir azabı demeçlerini okudunuz/izlediniz .

İzleyin izlettirin ya da boşverin...

#stephenking #dreamcatcher #düşkapanı #roman #film #morganfreeman #beyazperde #kültürsanat #rüyaavcısı


0|1
02

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

  • Korkutma bir kerede ya of ya of gece nasıl uyucam :(

    0|0
    0|0
  • Kabir azabi ya ben korkuyorum ya

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...