Bana Göre Dünyanın En İyi DJ'leri Sıralaması

1. Ummet Ozcan

Dünyada ki bana göre en iyi dj sıralaması

Benim için her zaman 1 numara olmuştur, ancak djmag100 de 31. sıradadır. Kendisi Türk ancak Hollanda da büyümüş biri ve 33 yaşında. 2006 da ilk müziklerini piyasaya sürdü.

Electro house, big room house, progressive house, tech-trance müzik tarzı ancak şu sıralar pek trance göremiyoruz kendisinden plak şirketi Spinnin' Records Pek çok djler ile birlikte çalışmış özelliklede Dimitri vegas&Like mike ikilisi ile birlikte görebilirsinizi

https://www.youtube.com/user/UmmetOzcanTV

2. Dimitri Vegas & Like Mike

Dimitri Vegas&Like Mike Belçikalılar. 1999 yılından beri bu iş içindeler djmag100 de 2. sıradalar benim içinde 2.ler Tarzları big room house, electro house dimitri vegas biraz daha mixer ın başındayken like mike daha çok insanları konuşarak eğlendirir tam bir showman dir aslında

Plak şirketleri Smash The House Records Spinnin' Records ve LE7ELS dır ve belki de en çok kişi ile çalışan gruptur.

https://www.youtube.com/channel/UCxmNWF8fQ4miqfGs84dFVrg

3. Martin Garrix

Martin Garrix Hollanda Amstelveenlidir, 19 yaşındadır. 2012 yılında ilk çıkardı parça Animals ile büyük ün kazanmıştır. Spinnin de animals klibi 622.061.844e ulaşmaştır ve bu da spinnin de şu an 1 numaradır.

Tarzı Progressive house, electro house, microhouse, big room, drop house, dutch house dur şu an djmag 100 de 4. sıradadır. plak şirketleri Spinnin', Musical Freedom ve DOORN dur.

https://www.youtube.com/user/MartinGarrix

4. Yellow Claw

Yellow Claw Hollandalı DJ üçlüsüdür. Bence Rochelle ile yaptıkları shotgun ile ünlendiler. Tarzları ise hip hop, dubstep, electro house, moombahtom ve Trapdir çoğunlukla Trap tarzındadır müzikleri.

Yaptıkları müzikleri plak şirketleri üzerinden değil kendi kanallarında tanıtırlar ve sürerler. Üzülerek söylüyorum ki djmag 100 listesinde değillerdir ve hala anlayamamışımdır.

https://www.youtube.com/channel/UCT3LuopJjwYEFkSgOXjG0Pg

5. Nervo

Tabiki de Nervo 5. sırada böyle bir grubu atlayamazdım. Nervo Avusturalyalı bir dj grubu ben ummet ozcan ve r3hab le birlikte yaptıkları Revolution adlı muzik ile tanımıştım

Djmag 100 de 21. sıradalar ne yazık ki bu yıl pek başarı gösteremediler. Tarzları ise EDM, electro, club dır.

https://www.youtube.com/channel/UCNDASDcfVuxoD4zNJd-1sXw

6. Bonus DJ: Burak Yeter

Kendisi türkiye de aranjör olarak bilinse ve aranjörlük yapsada bana göre iyi bir dj ve en sevdiğim müziği ise ''Kingdom Falls'' edm seven dinleyen varsa öneririm bu müziği

https://www.youtube.com/user/BURAKYETER/videos

Not: Bu benim ilk bencemdi hatalarım olabilir ve başta da dediğim gibi benim en sevdiğim dj sıralaması diğer bütün djleride seviyorum tabiki. Zaten edm benim için yaşam tarzı diyebilirim beni eleştirirseniz sevinirim hatalarımı söyleyebilirsiniz görüşlerinizi lütfen paylaşın, çünkü benim için önemli.


0|0
01

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...