Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşarak Hediye Çeki Kazanabileceğini Biliyor muydun? 💸

KizlarSoruyor a

Yeri geldi doyurucu görüşlerimizle diğer KScanlar’a yardım eli uzattık, yeri geldi tecrübelerimiz sayesinde en iyi fikirleri paylaştık! Şimdi sıra, tüm bu bilgi birikimiyle ödüllü sorularda hediye çeki kazanmaya geldi! 🤑

Ödüllü sorulara katılmak, bilgilerimi paylaşmak, çekleri birer birer toplamak istiyorum!" diyorsan, hemen neler yapman gerektiğini anlatalım.

En doyurucu görüşü yazan KScanın ruh hali 🎉🤪
En doyurucu görüşü yazan KScan'ın ruh hali 🎉🤪

Fırsatlar Köşesi ile hala tanışmadıysan bunu çok seveceksin! Paylaşıp bildirim olarak göndereceğimiz ödüllü sorulara en doyurucu görüşü yazan KScan, soru başına 25 TL’lik D&R çeki kazanacak.

Doyurucu görüşler, bilgi ve tecrübelerini paylaşarak hem soru sahibine hem de bu konuda kafası karışan binlerce kişiye yardım ettiğin, görüşünü okuyanın kendi cevaplarını bulabileceği, konuyu mümkün olan en detaylı şekilde açıkladığın, farklı yönlerini kendi bakış açınla harmanlayarak sunduğun hatta soruyu soranı bile şaşırtacak kadar detaylı görüşlerdir.

Çekleri toplamak için yapman gerekenler ise çok basit;

 • Orijinal, kopyala yapıştırı kınayan, kendi cümlelerinle oluşturduğun,
 • 250 kelime ve üstü olan,
 • Ara başlıklar kullanarak anlatımı zenginleştiren,
 • Bold, sırasız liste gibi editör araçları ile okumanın keyifli hale geldiği,
 • Neşeli görseller ile herkesi ekran başına kitleyen,
 • Soru ile ilgili kelimeleri bol bol kullanıp ‘’tam aradığım görüş’’ dedirten görüşler kazandırıyor!

Doyurucu görüşün nasıl yazılacağı hakkında kafam hala karışık diyorsan buraya tıklayarak çok daha detaylı bir rehbere ulaşabilirsin.

Fırsatlar Köşesinde takılırken biz 🤤
Fırsatlar Köşesi'nde takılırken biz 🤤

Yeni soruların ekleneceği Fırsatlar Köşesi'ni sık sık ziyaret etmeyi, tecrübelerinle herkesi bilgilendirmeyi ve hediye çekini kazanıp kazanmadığını öğrenmek için bildirimlerini açık tutmayı sakın unutma!

Her bir soru için 3 gün vaktin olacak, bu 3 günün sonunda ise kazanan görüşün altına yorum bırakacağız, gözün üstümüzde olsun. 👀


Unutma, biz birlikte güzeliz! 💘

Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşarak Hediye Çeki Kazanabileceğini Biliyor muydun? 💸
48
98
Görüşünü yaz
48Kız Görüşü
98Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • ismimhakan
  Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşarak Hediye Çeki Kazanabileceğini Biliyor muydun? 💸Merhaba.

  Haberini birkaç gün önce gerçekleştirilen Discord buluşmasında aldığımız bu “Ödüllü Soru” uygulamasının bu kadar çabuk hayata geçirildiğini görmekten son derece mutlu oldum. Yeni ödüllü soruları sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

  Tabii ki bu sorularda benim için bir handikap var. Ben, ilgimi çeken soruları gördüğümde görüş yazmadan önce diğer görüşlere bakıyor ve eğer düşüncelerimin bir başkası tarafından ifade edilmiş olduğunu tespit edersem, görüş yazmaktansa ilgili arkadaşın görüşünü beğenmekle yetiniyorum. Bu yüzden, başkaları benim düşüncelerime benzer bir görüş yazmadan önce soruyu görebilmek için diğerlerinden daha sık “Fırsatlar Köşesi” ziyareti gerçekleştirmem gerekli sanırım. :)

  Gördüğüm kadarıyla, üyelerin Fırsatlar Köşesi’ne ulaşabilmesi için; öncelikle “Yayın” sekmesinde bulunan “Dükkanlar” başlığına girmesi ve bu sayfada yer alan “Tüm Fırsatlar” butonuna tıklaması gerekli. Yani birden fazla tıklamayla ulaşılan bu hedefe, soruyu canlı yayın veya sorular bölümünden görenler dışında sadece özellikle bu sorulara cevap verme niyetinde olanların geleceğini düşünüyorum. Tabii ki bu tür sorular Süper Soru yapılarak daha dikkat çekici hale getirilecektir ama fırsatları bir arada görebilmek için sayfaya ulaşmak ve diğer ödüllü soruları gözden kaçırmamak üyelerimiz için daha yararlı olacaktır.Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşarak Hediye Çeki Kazanabileceğini Biliyor muydun? 💸Bu nedenle, ödüllü soruların dikkatlerden kaçmaması ve daha fazla görüş alınabilmesi için “Yayın” sekmesine doğrudan “Ödüllü Sorular” ya da “Fırsatlar” başlığı yerleştirilmesinin veya tek tıklama bu sayfaya ulaşılabilecek bir başka çözüm bulunmasının daha işlevsel olacağını ve amaca hizmet edeceğini düşünüyorum.

  Bu arada 250 kelime de az değil, şu anda benim bu yazdığım görüşün en sonuna toplam kelime sayısını yazayım da okuyanlar 250 kelimenin ne kadar sürdüğünü saymadan gözlerinde canlandırsınlar.

  Bu tür ödüllü etkinliklerin KizlarSoruyor için faydalı olacağına gönülden inanıyor ve artırılmasını istiyorum. (Sona yazacağım sayı dâhil kelime sayısı : 261)
  Görüş hala geçerli mi?
  • ismimhakan

   Yeni güncellemede "Fırsatlar" başlığına "Yayın" sekmesinden tek tıkla ulaşılacak şekilde düzenleme yapıldı. Her zaman söylüyorum; @KizlarSoruyor teklifleri her zaman değerlendiriyor.

   Teşekkürler @KizlarSoruyor.

  • KizlarSoruyor

   Her zaman :)

En İyi Erkek Görüşleri

 • 06romeo
  Merhaba 🌸🌺
  Ödüllü sorularda doyurucu içerik yazarak ödül kazanılacağını bilmiyordum. Bunu sevgili @KürkMantoluHayri den öğrendim. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. ♥️

  Hayat hepimize az çok tecrübeler kazandırdı. Şimdi biz de bu deneyim ve tecrübelerimizi en doyurucu şekilde hem soru sahipleri ile, hem de binlerce meraklı KS üyelerimiz ile paylaşarak ödül kazanabileceğiz. Bu beni çok mutlu etti. Çok heyecanlıyım. Artık emeğimizin somut bir karşılığı olacak. Tüm KS ekibine ediyorum efendim. 🙏
  Gecemiz gündüzümüze karıştı, KS yi seviyoruz. ♥️
  Gecemiz gündüzümüze karıştı, KS yi seviyoruz. ♥️
  Ben de özellikle bu soruyu okuyunca, araştırdım, bilgilendim ve bu yarışta ben de varım artık ben de ödül istiyorum dedim. Sizlerin de bu yarışa katılıp kolayca başarılı olabilmeniz için bilgilerimi bu köşeden sizlerle paylaşmak istedim.

  🔴Ödüllü Soruları Nereden Bulurum:

  Ödüllü soruların peşpeşe sıralandığı
  fırsat köşesine Fırsat Köşesi dan erişebilirsin. Haydi tıkla, sen de görüş bildir ve sen de katıl.
  KS de ödül zamanı
  KS de ödül zamanı
  🔴 Ödülümüz Ne Olacak:
  Bildirimlerinizi açarsanız, bildirim olarak size göndilen ya da yukarıda size bahsettiğim “Fırsat Köşesi”neden ulaşabileceğim ödüllü sorulara en doyurucu görüşü yazarak soru başına 25 TL’lik D&R çeki kazanacaksın.
  Soru konusunda en detaylı, en farklı ve senin özel bakış açını harmanlayarak sunduğun, soru soranı bile şaşırtacak kadar detaylı görüşler öne çıkacaktır, unutma ve cesur ol. 🔥

  🔴 Doyurucu Görüş Nasıl Hazırlanır:
  Gayret et, cesur ve tatmin edici ol.
  Gayret et, cesur ve tatmin edici ol.
  Ödüllü sorularda hediye çeki kazanabilmen için öne geçmen gerekir. Bınun için de cesur olman ve tatmin edici özgün görüş hazırlaman gerekir. Bu konuda şans yardımcı olabilecek tüm ayrıntıları En İyi Görüş Nasıl Hazırlanır tıklayarak ulaşabilirsin. Oku, öğren, uygula ve kazan.

  🔴 Çekleri Topkamnın Kuralları:
  Samimi ve gayretli olmalısın.
  Samimi ve gayretli olmalısın.
  Rakiplerinden daha önde olmak için tüm kurallara uymalısın ve bunu samimiyetle yapmalısın. Şimdi bu konuda bazı püf noktalarını seninle paylaşıyorum.

  ✍️ Cümlelerin saba özgün ve cesur cümleler olmalı. Kopyala/yapıştır yapmamalısın. Buna karşı olduğunu her fırsatta göstermelisin. Unutma sistem kopyala/yapıştır ları anında tanır ve yoğunluğuna göre elenmene sebep olabilir.

  📑 Görüş uzunluğun en az 250 kelime olmalı. Görüşünü hazırlarken sağ altta kaçıncı kelimeyi yazdığını sistem şans gösterecektir.

  ⚫️ Ara başlıklar, resimler, gifler ve yardımcı sistemmeditörkerini kullanarak zenhin içerikli bir görüş elde etmek senin elinde.

  ⚠️ Soru ile ilgili kelimekeri sıkça kullanmalısın. Mesela burada ben “Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşarak Hediye Çeki Nasıl Kazanabileceğimizi” sıkça kullandım.

  🏆 Kalın puntolarla, italik yazılarla, krlimelerin altını çizerek ve renkli minik neşeli şekilciklerlr öne çıkıp Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşmak artık çok kolay.
  Haydi işbaşına, güzel görüşü sen de yazabilirsin.
  Haydi işbaşına, güzel görüşü sen de yazabilirsin.
  Artık öğrendin. Sen de başarabilirsin. Pamuk eller klavyeye. Kolay geldin herkese… 😎🌸♥️
  Görüş hala geçerli mi?
 • Kimikio
  Şahane bir haber! 🥳 Yarışmanın devamlı olması da ayrı bir güzel! Gelecek yeni paylaşımlar için gözümüz artık hep Fırsatlar Köşesi’nde olacak. 👀 Teşekkürler! @KizlarSoruyor 🎉🎊
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • Sinakaplan
  Selamm 🎈

  Harika bir yarışma ile tekrar karşı karşıyayız. 😇

  Fırsatlar köşesi bazılarının pek dikkatini çekmiyordu bu sayede daha dikkatli olucaklar ve her soruyu cevaplamak için elinden gelenleri yapacaklar.

  Herkese iyi şanslar diliyorum, klavyeler konuşsun bakalım.❤Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşarak Hediye Çeki Kazanabileceğini Biliyor muydun? 💸
  Görüş hala geçerli mi?
 • Wlesya
  Fırsat köşesini çıkartmak çok iyi olmuş.
  Bakarım anladığım sorular varsa görüş yaparım.
  Anlamadıkları mı da görüş yapmam bilgisi olan arkadaşlar daha iyi görüş yapabilirler.
  Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.😊

  Ödüllü Sorularda Doyurucu Görüş Paylaşarak Hediye Çeki Kazanabileceğini Biliyor Muydun? 💸
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4695
 • kalpsiz-melek
  Selamm,
  Elbette ki biliyordum canım KS🤍 Benden bir şey kaçar mı?😝
  Fakat yoğun bir dönem geçirdiğimden üzülerek katılamayacağımı söylemeliyim.🙁
  Yine de ilerleyen zamanlar için bol bol katılırım umarımm.
 • OurangMedan
  Ben 30 kelime yazınca kendimi filozof falan sanıyorum yahu 250 kelime yazayım derken başta ne yazdığımı unutup çok başka yere geçerim. Gelin biz bunu 100 yapalım.
 • Luccᴀ
  Yarışma harika; hem aklindakilere yorum almak isteyenlere fikir oluyorsun hem de doyurucu görüşlerini taçlandiriyorsun 👑
 • Affedilmeyen
  emek verip doyurucu görüş yazacak arkadaşları şimdiden tebrik ederim ödül kazanmasalar bile yine de çaba gösterecekler:))
  Fırsatlar köşesi olması da güzel:)
 • OjeliKadın
  Fırsatlar köşesi harika olmuş. Mutlaka ziyaret edeceğim 🌺 Herkesin emeğine sağlık 🙏
 • Pan_Zehir
  Güzel ve eğlenceli fırsat.
 • liliaaaa
  En sevdiğim şey doyurucu görüş yazmak :) Ayyy bizi de yarışmaya dahil eder misin? :D @KizlarSoruyor
 • rolyapamayanoyuncu9
  harika bu <3 <3 <3 kitaplarıma ek kaynak olur
 • Öcükveböcük
  Merhaba, bu bildirimleri almak istemiyorum nereden kapatabilirim
  • KizlarSoruyor

   Merhaba,

   Bu bildirimler yarışmalardan haberdar olman için ancak yine de kapatmak istersen Profil Ayarlarına girdikten sonra Bildirimler - Topluluk kısmından " KS Fırsatlarını yakalamak istediğinde" seçeneğini kapatabilirsin.

  • Çoook teşekkür ederim❤

 • İnci_tanesiii
  Fırsatlar köşesine nerden ulaşıcağız burdaki sorudanmi yoksa onun yeri ayrımı bilen biri yazabilirmi?
  • Tamam buldum uygulamadan baktığım için göremedim ❤ Web sayfasında varmış🌹

 • gul588
  Benim beklediğimden daha güzel bir platform bayıldım içeriği inceledikçe içinden çıkamıyorum ve hangi bölüme gitsem çok zevk alıyorum. Çok beğendim güzel vakit geçireceğime inanıyorum. Sıkıcı değil öğretici ve eğitici yazılar var. Vaktinizi değerlendireceğiz güzel bir paylaşım alanı olarak kullanabilirsiniz tavsiye ederim.
 • kahveligünler_
  Biliyorum ama ben uzun ve doyurucu görüş yapamıyorum :(
 • SunPower
  Şimdi ben bu yarışmaya katılsam kazanacağımdan adım gibi eminim... O kadar güveniyor ve dereceyi yukarıda tutuyorum. Ancak ihtiyacım yok, olanlara bırakıyorum meydanı. :P
 • hakankradag
  Çok güzel bir köşe olmuş Tebrik ederim Harika yapmışsınız gerçek
 • prensesmari
  Görüş yaparak hediye çeki kazandığımızı bilmiyordum etkileyici
 • Boavista
  Evet biliyordum. Doyurucu görüş yazanlar için bu bir fırsat diyebiliriz.
 • kalpmimarı
  Yurt odasinda yaşayan biri olarak otomatikman eleniyorum baştan😅
 • EmirAdakul
  Pek vaktim yok maalesef katılamayacağım. Fenomen olduğum alanda bile görüş yazamiyorum bazen
 • Pesimizm
  Genelde görüşlerimi aç bırakıyorum, aç fakat faydalı olabildiğince.
 • Coiffeur34
  Bold yazı araçları bizde çalışmıyor malesef 😊ama az kaldı geliyorum ✂️
 • ManyetikMUZ
  Xperle puanı hediyeler verilirdi eskiden. Xper puanı karşılığında hediye çeki alamıyormuyuz? Bide 25 tl ye D&R de kitap yok ki bari 50 tl yapın bur fayda sağlasın.
 • Bunu düşüneyim 😀
 • ManyakBaron31
  Elimizden geldiğince güzel yorum yapmaya çalışacağız tabi ki
 • suskun_34
  Cok şükür ihtiyacım yok, katılan arkadaşlara başarılar diliyorum.
 • restinerest
  Ben yorum yaparsam butun odulleri alirim aga
 • Hüseyin_33
  Bizde o şans nerede. Şansım olsa bir ablam olurdu :D Tek çocuğum
  @Alarasmin
 • Bilinmezbirkuş
  Bir uygulama veya siteden daha fazlası olduğunuz o kadar belliki. Çok ince düşünülmüş.
 • Ferhat0380
  Hediye çekleri değilde güzel zaman geçirmek için çok ideal site ama teşvik etmesi ayrı güzel
 • Kenan8080
  Görüş yazmak soru sormak tabiki de guzel bunu ödüllü yapmak ayrica renk katmış
 • Mücale47
  Bilmiyorum baya yorum görüş yapıyorum ama her hangini bişey kazanmadım
 • mehteran44
  Bu ders zamanında katılmak imkansız ama boş vaktimde bakıcam
 • ahmettt07
  Biliyorum da bu şans olduktan sonra bnde hiç bir şey olmaz
 • DreamWhileAwake
  Güzel fırsat
 • Yilax
  Çok güzel düşünlümüş.
 • Xlgn21
  Harika bir fırsat
 • PolyannaElisa
  Çok çok sevdim bu özelliği.😍
 • benkendall
  Mükemmel bir yenilik. ❤
 • Mario45
  Yeni öğrendim deneyeceğim
 • _ElCapitan_
  Güzel düşünülmüş bir fikir 👌👌👌
 • KırıKMerdane
  Baya iyiymiş ya fırsatlar bakalım ne olacak
 • PembeKarTanesi
  250 kelime çok fazlaağğğğ 😭
 • Simurg_4
  Kİm ugraşacak onla
 • Suelim
  Şimdi görmüş oldum
 • Sunrise_sunset_
  Bilmiyordum bakacagim
 • justimagineittx
  Gerek yok istemem biliyorum da
 • Pl060606
  Ziyaret edeceğim 😊
 • GünesiBaglasamAya
  Böyle çok daha güzel olmuş. Teşekkürler.👍
 • bensherlock
  İlgi alanım plan soruları cevaplarım
 • ihtimallerperisis
  teşekkürlerr canlarrr
 • ipekozdeen
  Hayır
 • Sine_
  Biliyorumm
 • Alarasmin
  Bizde o şans nerde
  • 06romeo

   Öyle deme yaaa lütfen♥️

 • MecaziAdam
  hiç bilmiyordum ama öğrendiğim iyi oldu
 • ŞₑᵥBₐŞ
  Çok çok yeni öğrendim ama güzelmiş
 • deusㅤㅤㅤ
  Güzel olmuş en azından kitap alırlar ^^
 • Toprak_-_Kokusu
  Firsatlar kosesini ziyaret edecegim.
 • MertCeylantepe
  Güzel Güzel Hediye çekini severiz.
 • sadececengiz
  Hesiye çeki varsa bende varım
 • Karayna
  Öğrenmiş oldum.
 • cagınkaraman
  Fırsatlar bir harika
 • Daha Fazla (81)
YÜKLENİYOR...