7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Tuniş

1 Xperler

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Sitemizin en naif ve bir o kadarda masum üyeleri. İlk üye olduklarında ne yapacaklarını kestirmek çok zor olur. Xper nedir, nasıl kazanabilirim, mesaj kutumu nasıl kapatırım gibi bir çok soru ile karşımıza çıkarak, kendilerini belli ederler. Nereye düştüklerini anlamaları ve siteye ayak uydurmaları çok zamanlarını almaz.

Üst Devreler

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Master ve Gurulara bir isim verecek olsak, bu kesinlikle üst devre olurdu. Sitenin en cool ve tecrübeli üyeleridir. Yeni gelen üyelere çömez muamelesi yapmaya bayılırlar. Sitenin en ince detaylarını bilir ve ona göre hareket ederler. Bir çoğunun çok geniş çevresi vardır. Sitede mevzu olunca başvurulacak ilk kişilerdir.

Eski bir Master olarak biraz kendimi övmüş olabilirim. 😂


Pembe Görünümlü Maviler

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Sitenin hiç bitmeyen, hep var olacak olan üye kitlesidir. Biz bu gruba kısaca "Abazalar" diyoruz. Sürekli mesaj atma ve konuşma eğilimi içindedirler. Başka bir amaçları yoktur. Alakasız bir şekilde her yorumun altında bitiverirler. Selam, tanışalım mı, yaş kaç, çok güzelsin gibi kendilerine has yaklaşım biçimleri vardır. En sinir oldukları durum kapalı mesaj kutusudur. Umduğunu bulamadığı zaman, rotayı başka bir üyeye çevirmesi sadece bir dakikasını alır.


Her Gün Farklı Bir Hesap Açanlar

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Bu üyeler siteden bir türlü kopamayan eski üyelerdir. Sürekli farklı hesapla gelmeye bayılırlar. Hesaplarını silerken veda etmez ve ardında iz bırakmazlar. Yokluklarını bile farkettirmeden tekrar gelir ve her defasında havalı bir giriş yaparlar.


Sürekli Aynı Soruları Soranlar

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Kendilerinden bıktıran üye tipleridir. Genel olarak sordukları sorular, Nasılım? Burcunuz ne? Falıma bakar mısınız? Sizce beni beğenir mi? tarzındadır. Aldıkları cevaplar hiç bir zaman onları tatmin etmez ve olumsuz cevap almaya dayanamazlar. Olası bir tartışmada yapacakları ilk eylem, engel butonuna koşmaktır.


Gizli Üyeler

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Sitenin en çok dışlanan üyeleridir. Laf sokmaya, trol yapmaya bayılırlar. En iyi yaptıkları iş, karşısındaki üyeyi sinirlendirmektir. Ayrıca sitenin en cesaretli üyeleridir. Haksız oldukları konuda bile üste çıkmaya bayılırlar. Genel olarak bu şekilde karşımıza çıksalarda, kendi halinde takılan gizli üyelerde olduğunu unutmamakta fayda var.


Xper Kasanlar

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!

Bu grup, içerisinde bir çok üyeyi barındırabilir. İki xper olup özel mesaj atabilmek için uğraşan veya cinsellik etiketinde paylaşım yapabilmek için dört xper olmaya çalışanlar gibi.

Ancak en yaygın olan kesim, Guru ve Master olmaya çalışanlardır. Xper puanı yaklaştıkça bir an önce hedefe ulaşmak için her yolu dener, sorulara kısa ve hızlı cevap verirler. Hızlarına yetişebilmek imkansızdır. Freni patlamış kamyon gibi geçerler her sorudan. Bir üyeyi her yerde görmeye başladıysanız, bilin ki o kişi ya Guru olmak üzeredir ya da Master...


Tüm KizlarSoruyor üyelerine saygı ve sevgilerimle...

7 Maddede KizlarSoruyor Üyelerini Yakından Tanıyalım!
9
8
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

98
 • Kimimkiibenn
  Hergün farklı hesap açanlar kategorisindeyim. 4 yıldır açar kapatır gelir giderim. Allah bilir kaçıncı hesabım bu. Çok yerinde bir bence olmuş 👍
 • almonla
  İlk hesabımdan bu yana burda olsaydım kesin guru olurdum 😍😍
 • Fenomen'ler dahil aynı soruları soruyor sitede. Yaratıcılık herkeste olmayabilir.
 • Bambaskabirsehirvar
  Ben gizli uye gibi gicik ve cesurum xjdjtj guzel yazmissin
 • Buna benzer bir bence yazacak idim yaklaşık 80+ üye tipi belirledim yazmaya üşendim özetini sen vermişsin eline sağlık Tuniş :)
 • HürreemSultaaN
  Çok keyifli bir Bence'ydi. Sesli güldüm okurken. Emeğine sağlık 🌺
 • gece_etkisi
  Valla ben de yeniyim çözmeye çalışıyorum. Bu bilgiler iyi oldu 😀
 • şu üst devre tam olarak ben hahsha
  • Tuniş

   Ben varken sana sıra gelmez 😏

 • Dinazortreni
  bir caylak olarak katılıyorum
 • Esrakaradağlı
  Çok güzel olmuş hepsi doğru neredeyse 👍
 • KumarbazBirisi
  7. madde hoşuma gitti, kendimi gördüm. 👍🏻
 • Huzurİslaamda
  Hoş bir bence olmuş 👍🌺
 • mrsayyce
  Ahahaha en doğru yazı bence
 • kocaherif
  gidipte dönmeyenlerde var
 • Doğukan_p1
  tam okumalık yaa ahha
 • Gizli Üye
  Hepsi doğru teşekürler tebrik ederim çok iyi olmus tuna
 • Gizli Üye
  Gizli üyeler hakkında ön yargılı olmak doğru değil. Ben şahsen hep gizli takılıyorum, çünkü gizli olmazsam tanımadığım üyelerden engel yiyebiliyorum.
  • Tuniş

   Ön yargı değil, eğlence amaçlı yazdım. Zaten hepsinin öyle olmadığını belirttim. Kendi halinde takılanlarda var.

YÜKLENİYOR...