"Sanal Ortamda Arkadaşlık Olmaz" Söylemine İnat KS'deki Salep Tadındaki Dostluklar

Neden, nasıl üye olduğumu hatırlamadığım bu sitede 5. yılımın içindeyim. Acı tatlı bir çok anım gizli bu sitede. Unutmaya yüz tutmuş arkadaşlıklarımın yanı sıra halen devam eden, "sanalda arkadaşlık interneti kapatana kadar" diyenlere inat süren "dostluklarım" var. Peki kim bunlar, dilim döndüğünce tanımaya ne dersiniz?

O benim hemşerim, o benim tatlıcı güzelim🌷🌷

Kısa ve öz
Kısa ve öz

İlk hesabımdan gelen bir dostluk bu. Çalışkan, sivri dilli, siteyi amacı doğrultusunda kullanan ender üyelerden biri. Cevapları kısa ve özdür, kendine has üslubu ile "burun kıllarını niye almıyorsun?" diye sataşan hemcinslerimi "topladım, paketledim, adresine yolladım" diye bozacak kadar öz güvenli.

O bir akademisyen. Sert, otoriter, zarif, kibar ama tam bir hanımefendi 👍👍

Tam bir kuralcı
Tam bir kuralcı

Birçok sağlık sorunuyla boğuşurken, edebinden naifliğinden hiçbir şey kaybetmeden, hedefleri doğrultusunda ilerleyen, sabır ve duayı dilinden düşürmeyen bir Anadolu kadını.

Yaptığım ayıbı ustalıkla örtecek kadar ince bir kadın, ismini unutmuştum, o bana ismimle konuşup hitap ederken ben utancımdan kaçamak yorumlar atıyordum. Aklımda iki isim vardı, bir gün cesaretimi toplayıp "adını unuttum" dememe rağmen büyük bir olgunlukla karşılayıp, beni de kırmadan söylemişti. Yakında düğün var arkadaşlar bilginize 📯🔊🎶🎹

O sitenin abisi, yüksek EİG oranı onun garantisi 🤝🤝

Tam bir beyefendi 🖐🖐
Tam bir beyefendi 🖐🖐

Şansıma sanırım bu sitede genelde hep hemşerilerim denk geliyor. Acı yüklü hayatını, evlat hasretiyle bütünleyip, küçük büyük demeden herkesin yardımına diliyle koşan büyük bir koca yürek..

O bir güzellik kraliçesi, o bir aşk Fenomeni, o Çukurova kadını 🌷👍

Site yönetimi duy lütfen ))
Site yönetimi duy lütfen ))
Çukurova Kadını )))
Çukurova Kadını )))

Çok kısa sürede büyük bir içtenlik ve samimiyetle kaynaştığım, belki de sitede birçok üyenin bilmediği sırlarını, hayallerini benimle dürüstçe paylaşan bir kadın. Kendi güzelliğini başkalarını da güzelleştirmek için kullanan "kadını kıskanmayan kadın" örneğine en iyi uyan, abisiz hayat düşünmeyen bir kadın. İyi ki varsın hemşerim.

Onu anlatmaya kelime bulamıyorum.

İçi yansa da, hayalleri var onun...
İçi yansa da, hayalleri var onun...

Ne zaman arkadaş olduk! Ne ara kaynaştık bilmiyorum. Kısacık hayatına o kadar acılar yüklenmiş buna rağmen "çocuk da yaparım kariyer de" diyerek hayallerinin peşinden bitmeyen egosu ile giden, ömrümde gördüğüm en cesaretli kadın O.

Birçok sırlarımı barındıran bana güvenip sırlarını veren "egolike" dememe kızmayan bir baş yapıt ❤❤❤

Acılarına rağmen hiç belli etmeden, sevmekten korkmadan, cesaretle hayallerinin peşinden giden, kötü dünyanın en temiz yüreğine sahip kişilerinden biri .. 🌷🌷

Assolistler en son çıkar 🤣

Hayatta tavuk yemez
Hayatta tavuk yemez

Üye olduğum günden beri peşimi bırakmayan, acısıyla tatlısıyla kahrımı çeken, sabahlara kadar beni bırakmayan, yaşadığı tüm acılara rağmen gencecik yaşında çocuklarının başında kalan bir hatun, bir anne O. Özel anlarını dahi benle paylaşmaktan çekinmeyen dürüstlük abidesi.

Sen iyi ki varsın )))
Sen iyi ki varsın )))

Ortam sanal olsa da insanlar gerçektir. Yeter ki doğruluķtan ve boş çıkar peşinde koşmayı bırakalım.

Dilim döndüğünce, aslında internette de arkadaşlıkların kurulabileceğini anlatmaya çalıştım. Umarım zevkle ve sıkılmadan okumuşsunuzdur..

Okuyan herkese teşekkür ederim.

#ifsayayeryok

#ksıyıkıvarsın


7|4
1212

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

  • Yüreğine sağlık

    0|1
    0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1010

Benzer Sorular

Yükleniyor...