Kaç tane sakalı şerif var?

Çakıl
Arkadaşlar malumunuz ramazan ayı gelince camilere peygamberimizin sakalı şerifini getiriyorlar cemaat görsün diye . Lakin şunu anlayamıyorum kaç tane sakalı şerif var? Benim bildiğim bir tane var ve bu da mekke ya da medine'de müzede olmalı ama gel gör ki cami cami dolaştırılıyor. Açıkcası ben kandırıldığımızı düşünüyorum,30 günlük ramazan ayında her ne hikmetse türkiyenin dört bir yanında her mahalle camisine getiriyorlar sakalı şerifi. Sizce de kandırılıyor olabilir miyiz?

Lütfen saçma saçma yorumlar yapmayın dalga geçmeyin kalbinizi fena kırarım ;)
Kaç tane sakalı şerif var?