KİBİR TOHUMU DÜŞTÜ MÜ YÜREĞİNİZE? ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUN KISA?

Marazzza
Biliyorum bir gün hiç beklemediğim bir anda hakikat karşıma çıkacak. daha önce hiç kimsenin ayak basmadığı dumanlı bir dağın doruğunda, cihanın tepesindeyken, tam da her şeyin sahibi ve efendisiyken güneşten haberi olmayışı gibi buzun kendimden habersizliğimi yüzüme vuracak. kendini hatırlatıp kulağıma fısıldayacak. kendini istediğin kadar üstün tut her şeyden, sen zayıf ve güçsüz bir adem oğlusun. nasıl ki bir nefes üflendi ve can bulduysan yine bir nefestir seni sahip olduklarından koparacak olan...
KİBİR TOHUMU DÜŞTÜ MÜ YÜREĞİNİZE? ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUN KISA?