Ailece ölmek istiyorum, sadece ben intihar edersem ailem yıkılır. sizce depresyonda mıyım yoksa aklım başımda mı?

Gizli Üye
uyurken diyorum ki gaz çıksa ailemle beraber ölsek, ya da birileri gelip evi kurşunlasa eve bomba atsa, şu hayattan kurtulsak. kardeşlerim okuyor okulu bitti diğeri üni de daha , ben bekarım duruyorum hayat zor tek başıma olsam başka diyarlara kaçar belki bişeyler yaşarım ama onu da yapamıyorum ailece ölmek istiyorum komple dünyadan göçelim bizden eser kalmasın : (
Ailece ölmek istiyorum, sadece ben intihar edersem ailem yıkılır. sizce depresyonda mıyım yoksa aklım başımda mı?