Her duruma negatif yaklaşan, olumsuz düşünen bir insan hayatta mutlu olabilir mi?

Gizli Üye
Öyle bir insan düşünün ki onun gözünde hayatında hiçbir şey yolunda gitmiyor, her şey çok kötü. Pesimist kim deseniz herkes parmağıyla onu işaret eder bence🙄
Bu insan hayatını güzelleştirmek için ne yapmalı? Dövmek çözüm olur mu?
Her duruma negatif yaklaşan, olumsuz düşünen bir insan hayatta mutlu olabilir mi?