Eskiden arkadaşım olan kişi ile sevgili olduktan sonra şizofren gibi davranmaya başladı?

Gizli Üye

Arkadaşım bana sevgi iltifatın da bulunduktan sonra ona bir şans vermek istedim. Daha sonra ben de birşeyler hissettim ona karşı. Ama bir süre sonra 3 yıllık arkadaşım tuhaf ergen çocuk gibi psikolojisi bozuk bir insan gibi davranmaya başladı. Uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz yüzünü göremiyorum o yüzden gözlemleyemiyorum. Ama çocuk gibi davranıyor. Olayları kendi gözünden yorumluyor. Gerçeği yüzüne haykırsam da kırılıyor alıngan davranıyor. Artık anlayamıyorum beni manipüle mi ediyor yoksa gerçekten delirdi mi? Sinir krizleri geçiriyor. Devamlı beni suçluyor. Neden ayrıldık diye ağlayıp duruyor (kendisi terketmesine rağmen) mesela bir mesele yaşamışiz ben diyorum ki aslında o mesele şöyle oldu. Tamam diyor. Sonra bir dahaki sefere aynı şeyi unutup defalarca söylüyor. Deli oluyorum offf

Eskiden arkadaşım olan kişi ile sevgili olduktan sonra şizofren gibi davranmaya başladı?