Sevdiğin bir sözü yazar mısın?

çirkinkalplinsan

Bazı sözler okuruz ya da duyarız. Ve çoğu bizi etkiler, mutlu eder. Bazıları da sadece komik gelir. Sana komik gelen, seni güldüren bir söz yazar mısın?

Yeni başladığım dizideki bir replik beni hayli güldürdü. "Ben çok güzel ölürüm şef. Öyle güzel ölürüm ki sen de beğenirsin" vgbmnmn 10/10 cümle

Güncellemeler
1 yıl
Neden sadece erkekler geldi yahu? Kızların eli armut mu topluyor?
Güncellemeler
1 yıl
"Düşmanlarımı asla kafaya takmam. Asıl kafaya taktığım dostlarımdır" yeni bir söz gördüm, mükemmel. Merak edenler için Gotham'dan alıntı
Sevdiğin bir sözü yazar mısın?