Ön yargılarını yıkmayan insanların olgunlaşması imkansız hale mi geldi?

Gizli Üye

Yaşın bir önemi olmaksızın önyargılarını yıkmayan insanların olgunlaşması epey zor bir hale gelmiş durumda diye düşünüyorum..

🍃 Özellikle yalnızlık sıkıntısı olan …

uğraşacak bir şeyi olmayan sadece insanlara sarpa saran insanların daha çok önyargılı olduğunu görüyorum 🌝

🍃bu şekilde olan insanların olgunlaşması sanırım epey imkansız hale gelmiş durumda…

🧏🏻‍♀️
Ön yargılarını yıkmayan insanların olgunlaşması imkansız hale mi geldi?