18 yaşındayım ama bir sohbet grubunda yaşı 35-39 aralığında olan iki adam bana çok komik geliyo. Böyle düşünmem normal mi?

aysslay

Çok güldürüyorlar komik geliyor bana

Ama arkadaşça konuşmak sorun mu sizce ortak chatte konuşuyoruz sadece.

Yaşça büyük birini daha komik bulmakta anormallik var mı? yoksa onlar mı gerçekten komik😂🤔 veya espri anlayışım uyuyordur belki. sadece arkadaşça, dostça bir ortam.

18 yaşındayım ama bir sohbet grubunda yaşı 35-39 aralığında olan iki adam bana çok komik geliyo. Böyle düşünmem normal mi?