Üniversite sınavına gireceğim ve benim psikolojimi çok etkiliyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye

sınava hazırlanıyorum ve bi tık psikolojim gitti. her dakika bir yerlerden bir kişinin nasıl çalıştığını düşünüyorum eliyor beni diye düşünüp duruyorum ve bu düşünce mahvediyor beni çok yoruyor. kendimi aşırı yetersiz hissediyorum çok yorgunken uzanıyorum beynim sen yatarken birilerini seni eliyor bak diyor kafayı yemek üzereyim nefes alamıyorum.

Üniversite sınavına gireceğim ve benim psikolojimi çok etkiliyor, ne yapmalıyım?