Dürüstçe kendinize baktığınızda gerçekten iyi birisi olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Affedilmeyen u
Dürüstçe kendinize baktığınızda gerçekten iyi birisi olduğunuzu düşünüyor musunuz?

herkes çok iyi herkesin kalbi çok temiz oysa bu kadar kötülük nasıl kendiliğinden oluşuyor o halde savaşlar cinayetler nasıl oluyor herkes iyi ben iyiyim ama deyip sözcükleriyle birisini kıranlar ama hak etti bunu diyorlar içinden neler geçirdiğine bakmadan ben iyiyim etiketiyle dolaşıyorlar.. gerçekten iyi birisiyim demek için lazım olan şey nedir bilmem ama kimse iyi birisi değil..

bu herkesin ben iyi birisiyim diyerek ortada gezmesi pek samimi gelmiyor son zamanlarında sırtını dönsen sırtından bıçaklayacak başkalarının sırtından geçinen yükselmek için herkesi ezmekten çekinmeyen birisi ben iyiyim ya kalbim temiz diyor

gerçekten kalbin temizse bu kötülükleri nasıl yapabilirsin gerçekten sahi iyi birisi olmak demek ne demek onu da bilmiyoruz sanırım

peki siz dürüstçe kendinize baktığınız da iyi birisi olduğunuzu düşünüyor musunuz

#DengesizBirAdam

Güncellemeler:
1 ay
Herkes bu kadar iyi ise kötü olanlar nerede :)
37
16
Görüşünü yaz