Patavatsızlık doğuştan mı yoksa sonradan kazanılan bir davranış mı?

MustiEmre u
Selamlar 😎🌟🌙 mutlu geceler...

Patavatsızlık bence sonradan kazanılan bir davranış, çünkü öğrenme çağında çocuk çevresinde gördüğü, duyduğu davranışları hafızasında yer edineceği için sonradan diyorum.

Söz sırası sizde...

Patavatsızlık doğuştan mı yoksa sonradan kazanılan bir davranış mı?
#MustiEmre
#Kişilik&karakter
#Patavatsız
Güncellemeler
1 yıl
Süper Soru Teşekkürler @brandygirl 🌸☀️
Patavatsızlık doğuştan mı yoksa sonradan kazanılan bir davranış mı?