Çok utanıyorumm?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba. Hiç kimseye söylemeye utandığım için paylaşamadığım konuyu sizinle paylaşmak istiyorum. Ben sanırım cahil biriyim. İnsanlarla oturup bir konu hakkında tartışamıyorum. Neyin ne olduğunu doğru düzgün bilmiyorum. Onu geçtim düzgün cümle bile kuramıyorum. Hiçbir konuda bilgi sahibi değilim. Her şeyi bilen, bilgili insanları görünce çok özeniyorum kıskanıyorum. Kendimi hiç geliştiremedim. Kısacası yeni doğmuş bir bebekten farkım yok. Bundan sonra böyle devam etmek istemiyorum. 5 yıldır saygı ve sevgi çerçevesinde güzel giden bir ilişkim var. Erkek arkadaşım gerçekten çok bilgili. Onunla da basit şeyler dışında uzun uzun konuşamıyorum en çok bu durum beni üzüyor yanında yetersiz gibi hissediyorum. Kendimi geliştirmek, insanlarla sohbet edebilmek istiyorum. Lütfen yol gösterin. Nereden başlamam gerekiyor. Ne tür yol izlemem gerekiyor. Gerçekten bu durum beni çok üzüyor. Sosyal hayatımı çok etkiliyorr. Artık buna bir dur demek istiyorum. Nasıl kalıcı bilgiler edinebilirim. İnsanların gözünde saf canım bir şey olmaktan çok yoruldum.
Çok utanıyorumm?
11
1
Görüşünü yaz