Karşı cinste çekici gelen özellikler nelerdir?

üyeismidetayda
  • Yalan söylemeyecek kadar cesur olması,
  • Ne istediğini gerçekten dolaylı yoldan değil, direkt söylemesi,
  • Sadakat,
  • Kurnazlığa kaymayan ve her soruna pratik çözüm üretebilen zeka,
  • Dikkat çekme çabası olmayan, kendi halinde bir insan olması,
  • Espiri anlayışı,
  • İlgi şımarıklığı sonucu sonradan oluşan görmemiş egosu değil de doğuştan gelen ayarında, göze sokulmayan ve asil bir özgüven,
  • Dinlemesini bilen, iletişim becerisi yüksek olan.
Güncellemeler
+1 yıl
Şimdi bu https://youtu.be/5sp8SugNfN0 şarkıyı sonuna kadar dinle içinde hafiften bir rahatlama ve sakinlik olacak. 😊
Güncellemeler
+1 yıl
Yine şaşırmadım böyle ne konuştuğunu bilmeyen, görüş olsun diye görüş paylaşan biri daha bunlarla dalga geçmek zevk veriyor. Yazık bunlara. 😊
Karşı cinste çekici gelen özellikler nelerdir?