Evden kaçsam nereye giderim , uzaklaşmak istiyorum her şeyden bıktım kafayi yemek üzereyim fikir verir misiniz?

Gizli Üye
Evde sürekli annemle iken kavga çıkmasın diye diken üstündeyim yurda ciksaydim insanlarla anlasamazdim ve imkanlarını da beğenmiyorum kafa dengimi de bulamıyorum şu an yurda da gondermediler zaten ailem
Hiçbir seyime destek de olmuyorlar
Arkadaşlar çok fazla sıkıntım var bulunduğum ile dayanacak gücüm kalmadı
Sosyal hayatim iliskilerim sıkıntılı
Bir sürü piskolojik rahatsızlığım takintim oluştu okudugum bolume ve o bölüme uygun olan kişisel ozelliklerime taktim sürekli kendimi degerlendiriyorum elestiriyirum düşünüyorum yaziyorum
Yalnizim çok kopugum insanlardan kafayı yiyecem
Evde annem sürekli bana takik sinileri bozuk kavga çıkıyor babam pasif naif kalıyor
Ben canım kanacak birisi de değilim burada yazacaganiz seylere :DAma arkadasim vardi birkaç iyi başka ilde, gitmek zorunda kaldığım için hep onlari ozleyerek onlari hayal ederek bagimli şekilde hayat geçirmek istemedigim için onlardan da uzaklastirdim kendimden insanları beğenmemeye başladım kisaca ne istedigimi hayattan sorunum ne bilmiyorum Bulundugum il küçücük içinde oldugumu düşünmek bile kafayi yedirtiyor bana okuyorumda ama hayat düzenim sinirlerimi bozuyo Evden kacicam uzaklasicam çünkü bana kimse destek olmuyo kaç kere de konuştum sadece elestirdiler hiç yardim etmediler Allah'a da inaniyorum ama oturup dua ile geçecek durumlar değil bunlar Kaçsam nereye gideyim ne yapayim fikir verin
Evden kaçsam nereye giderim , uzaklaşmak istiyorum her şeyden bıktım kafayi yemek üzereyim fikir verir misiniz?
10
0
Görüşünü yaz