Hem çok başarısız hem çok yalnızım?

Gizli Üye
merhabalar herkese. yaşamaktan bir gram keyif almadığım bir dönemdeyim. mezuna kaldım, 1 ay sonra sınavım var. ben sınava hiç hazırlanmadım. tahmin edilenden çok daha kötü durumdayım. tüm arkadaşlarımla aram açık. moralim bozulsa ya da mutlu olsam arayabileceğim tek bir arkadaşım bile yok. yalnızlıktan geberiyorum. yalnızlığı geçtim 1 ay sonra sınavım var ben hiçbir şey bilmiyorum. bunları düşündükçe ağlıyorum ağladıkça yaşamak istemediğimi fark ediyorum. hayattan hiçbir zevk almıyorum. düşünüyorum ben bugün naptım kendim için ailem için diye ve bi bakıyorum ki ben bomboş bir insanım. hiçbir vasfım yok. yaşıyorum ama yaşamıyorum. kahve içiyorum uyuyorum uyanıyorum yine kahve içiyorum. hayatım bu şekil. aylardır dışarı çıkmıyorum. odamdan bile çıkmıyor gibiyim. erkeklerden falan da o kadar uzağım ki.. tek bir insana bile güvenim yok annemden başka. bu bir erkekte olabilir bir kızda. hiç kimseye güvenmiyorum herkes çok kötü niyetli gibi. neyse çok uzattım. iyi değilim ben. intihar etmeye niyetim falan yok aileme bu bencilliği yapacak bir kız değilim ama nereye kadar böyle yaşayacağım. 1 sene daha mezuna kalırsam napıcam ben? yaşamaktan bir gram dahi zevk almıyorken çöktükçe dibe çöküyorum..
Güncellemeler
+1 yıl
bir de bu başarısızlığımın üstüne ailem ne istesem yapıyor. dalgasına babama air jordan diye bir ayakkabı markası var istiyorum ama 1500-2000 tl dedim. 1 hafta içinde istediğim ayakkabıyı aldık. onlar her istediğimi yaptıkça ben utanıyorum çok kötüyüm. ben mutlu olayım diye ellerinden geleni yapıyorlar. bana soramıyorlar bile 1 ay sonra sınavın var ne düşünüyorsun diye.. allah benim belamı versin sadece
Hem çok başarısız hem çok yalnızım?