Hangisi daha tehlikeli Sevgili/Eş tarafından kıskanılmak mı, Hemcins tarafından kıskanılmak mı?

Sosyetic_SheqiiL u
ikisi de kıskanılan için bazen çok zevkli :D ama bu hemcinslerin birbirini çekememe durumu tam bi ruh hastalığı değil de ne? Neden kıskanır ki insan? Kıskanılanda olan kıskananda yok mu?
Sevgili kıskançlığı da belli bi noktadan sonra çok saçma değil mi? “Sana ait” zaten, Sevgilin, kısıtlamaya yasaklara ne gerek var.. 🤷‍♀️
Hangisi daha tehlikeli Sevgili/Eş tarafından kıskanılmak mı, Hemcins tarafından kıskanılmak mı?
Güncellemeler
+1 yıl
https://youtube.com/watch?v=5mqelmYUcI0

🥳🥳 bi şarkı daha
Lets go 🌼
Hangisi daha tehlikeli Sevgili/Eş tarafından kıskanılmak mı, Hemcins tarafından kıskanılmak mı?