Bir kadın neden ısrarla göbeğini, bacağını, göğsünü göstermek ya da bu kısımlar açık giymek için ısrarcı davranır ki?

prozax
Herşeyin cevabını buluyorum bu hayatta ama bir şu soruya cevap üretemiyorum 🤔 kim ne giyerse giysin beni ilgilendirmez zaten bu tarz giyenleri gördüğüm yerde engelliyorum uzak duruyorum onlar giyinmekte bende onlardan uzak durmakta özgürüm ama sadece bunu anlayamıyorum neden vücudu kapalı elbise giymemek için şavaş verirler ki bunun mantıklı bir açıklamasını yapabilecek var mı bana?
Güncellemeler
+1 yıl
Evettt yine çapsız avcısı bir soru ve nihayetinde atılan 2 engel günü engel atmadan kapatmadığım her gün doğru yolda oldupuma daha emin oluyorum. Şükür..
Bir kadın neden ısrarla göbeğini, bacağını, göğsünü göstermek ya da bu kısımlar açık giymek için ısrarcı davranır ki?